Lietuvos Jaunučių Vaikinų U-17 Tinklinio Čempionatas

Reguliarusis Čempionatas

select
Turai Turai Matches

I Turas

07/11/2019 - 16:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

07/11/2019 - 16:30

07/11/2019 - 16:30

SC "Viesulas" V_U17

3 - 0

Palangos SC V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

07/11/2019 - 16:30

3 - 0

SC "Viesulas" V_U17

Palangos SC V_U17

09/11/2019 - 14:30

SM "Tauras"

09/11/2019 - 14:30

09/11/2019 - 14:30

SM "Tauras"-1 V_U17

3 - 1

Lazdijų SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 14:30

3 - 1

SM "Tauras"-1 V_U17

Lazdijų SC V_U17

09/11/2019 - 16:00

SM "Tauras"

09/11/2019 - 16:00

09/11/2019 - 16:00

Palangos SC V_U17

0 - 3

Lazdijų SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 16:00

0 - 3

Palangos SC V_U17

Lazdijų SC V_U17

09/11/2019 - 17:30

SM "Tauras"

09/11/2019 - 17:30

09/11/2019 - 17:30

SM "Tauras"-1 V_U17

3 - 0

Palangos SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 17:30

3 - 0

SM "Tauras"-1 V_U17

Palangos SC V_U17

09/11/2019 - 19:00

SM "Tauras"

09/11/2019 - 19:00

09/11/2019 - 19:00

SC "Viesulas" V_U17

3 - 0

Lazdijų SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 19:00

3 - 0

SC "Viesulas" V_U17

Lazdijų SC V_U17

10/11/2019 - 10:00

SM "Tauras"

10/11/2019 - 10:00

10/11/2019 - 10:00

SM "Tauras"-1 V_U17

2 - 3

SC "Viesulas" V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

10/11/2019 - 10:00

2 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

SC "Viesulas" V_U17



I.I Turas

09/11/2019 - 10:00

SM "Tauras"

09/11/2019 - 10:00

09/11/2019 - 10:00

SM "Tauras"-2 V_U17

0 - 3

Eišiškių SM V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 10:00

0 - 3

SM "Tauras"-2 V_U17

Eišiškių SM V_U17

09/11/2019 - 11:30

SM "Tauras"

09/11/2019 - 11:30

09/11/2019 - 11:30

SM "Startas" V_U17

3 - 2

Eišiškių SM V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 11:30

3 - 2

SM "Startas" V_U17

Eišiškių SM V_U17

09/11/2019 - 13:00

SM "Tauras"

09/11/2019 - 13:00

09/11/2019 - 13:00

SM "Tauras"-2 V_U17

0 - 3

SM "Startas" V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2019 - 13:00

0 - 3

SM "Tauras"-2 V_U17

SM "Startas" V_U17



II Turas

26/11/2019 - 15:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

26/11/2019 - 15:30

26/11/2019 - 15:30

SM "Tauras"-2 V_U17

0 - 3

SC "Viesulas" V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

26/11/2019 - 15:30

0 - 3

SM "Tauras"-2 V_U17

SC "Viesulas" V_U17

26/11/2019 - 17:00

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

26/11/2019 - 17:00

26/11/2019 - 17:00

SM "Tauras"-2 V_U17

3 - 1

Palangos SC V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

26/11/2019 - 17:00

3 - 1

SM "Tauras"-2 V_U17

Palangos SC V_U17

26/11/2019 - 18:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

26/11/2019 - 18:30

26/11/2019 - 18:30

Palangos SC V_U17

0 - 3

SC "Viesulas" V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

26/11/2019 - 18:30

0 - 3

Palangos SC V_U17

SC "Viesulas" V_U17

29/11/2019 - 14:00

SM "Startas"

29/11/2019 - 14:00

29/11/2019 - 14:00

SM "Tauras"-1 V_U17

2 - 3

SM "Startas" V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

29/11/2019 - 14:00

2 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

SM "Startas" V_U17

29/11/2019 - 15:30

SM "Startas"

29/11/2019 - 15:30

29/11/2019 - 15:30

Lazdijų SC V_U17

0 - 3

SM "Startas" V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

29/11/2019 - 15:30

0 - 3

Lazdijų SC V_U17

SM "Startas" V_U17

29/11/2019 - 17:00

SM "Startas"

29/11/2019 - 17:00

29/11/2019 - 17:00

SM "Tauras"-1 V_U17

3 - 1

Eišiškių SM V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

29/11/2019 - 17:00

3 - 1

SM "Tauras"-1 V_U17

Eišiškių SM V_U17

29/11/2019 - 18:30

SM "Startas"

29/11/2019 - 18:30

29/11/2019 - 18:30

Lazdijų SC V_U17

2 - 3

Eišiškių SM V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

29/11/2019 - 18:30

2 - 3

Lazdijų SC V_U17

Eišiškių SM V_U17



III Turas

14/01/2020 - 16:00

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

14/01/2020 - 16:00

14/01/2020 - 16:00

SC "Viesulas" V_U17

3 - 2

Eišiškių SM V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

14/01/2020 - 16:00

3 - 2

SC "Viesulas" V_U17

Eišiškių SM V_U17

14/01/2020 - 17:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

14/01/2020 - 17:30

14/01/2020 - 17:30

Palangos SC V_U17

0 - 3

Eišiškių SM V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

14/01/2020 - 17:30

0 - 3

Palangos SC V_U17

Eišiškių SM V_U17

18/01/2020 - 12:00

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

18/01/2020 - 12:00

18/01/2020 - 12:00

SM "Startas" V_U17

3 - 0

SC "Viesulas" V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

18/01/2020 - 12:00

3 - 0

SM "Startas" V_U17

SC "Viesulas" V_U17

18/01/2020 - 13:30

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

18/01/2020 - 13:30

18/01/2020 - 13:30

SM "Tauras"-2 V_U17

3 - 0

Palangos SC V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

18/01/2020 - 13:30

3 - 0

SM "Tauras"-2 V_U17

Palangos SC V_U17

18/01/2020 - 15:00

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

18/01/2020 - 15:00

18/01/2020 - 15:00

SM "Startas" V_U17

3 - 0

Palangos SC V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

18/01/2020 - 15:00

3 - 0

SM "Startas" V_U17

Palangos SC V_U17

18/01/2020 - 16:30

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

18/01/2020 - 16:30

18/01/2020 - 16:30

SM "Tauras"-2 V_U17

0 - 3

SC "Viesulas" V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

18/01/2020 - 16:30

0 - 3

SM "Tauras"-2 V_U17

SC "Viesulas" V_U17

26/02/2020 - 17:30

SM "Tauras"

26/02/2020 - 17:30

26/02/2020 - 17:30

SM "Tauras"-1 V_U17

-

SM "Tauras"-2 V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

26/02/2020 - 17:30

-

SM "Tauras"-1 V_U17

SM "Tauras"-2 V_U17



IV Turas

08/02/2020 - 00:00

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

08/02/2020 - 00:00

08/02/2020 - 00:00

Lazdijų SC V_U17

-

SM "Tauras"-1 V_U17


08/02/2020 - 00:00

-

Lazdijų SC V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17

08/02/2020 - 12:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

08/02/2020 - 12:30

08/02/2020 - 12:30

SC "Viesulas" V_U17

3 - 2

SM "Tauras"-1 V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/02/2020 - 12:30

3 - 2

SC "Viesulas" V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17

08/02/2020 - 14:00

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

08/02/2020 - 14:00

08/02/2020 - 14:00

Lazdijų SC V_U17

1 - 3

Palangos SC V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/02/2020 - 14:00

1 - 3

Lazdijų SC V_U17

Palangos SC V_U17

08/02/2020 - 15:30

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

08/02/2020 - 15:30

08/02/2020 - 15:30

Palangos SC V_U17

1 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/02/2020 - 15:30

1 - 3

Palangos SC V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17

08/02/2020 - 17:00

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

08/02/2020 - 17:00

08/02/2020 - 17:00

Lazdijų SC V_U17

1 - 3

SC "Viesulas" V_U17

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/02/2020 - 17:00

1 - 3

Lazdijų SC V_U17

SC "Viesulas" V_U17



IV.I Turas

08/02/2020 - 10:30

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

08/02/2020 - 10:30

08/02/2020 - 10:30

Eišiškių SM V_U17

3 - 0

SM "Tauras"-2 V_U17

ŠALČININKAI Teisėjas
ŠALČININKAI Teisėjas

08/02/2020 - 10:30

3 - 0

Eišiškių SM V_U17

SM "Tauras"-2 V_U17

08/02/2020 - 12:00

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

08/02/2020 - 12:00

08/02/2020 - 12:00

SM "Startas" V_U17

3 - 0

SM "Tauras"-2 V_U17

ŠALČININKAI Teisėjas
ŠALČININKAI Teisėjas

08/02/2020 - 12:00

3 - 0

SM "Startas" V_U17

SM "Tauras"-2 V_U17

08/02/2020 - 13:30

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

08/02/2020 - 13:30

08/02/2020 - 13:30

Eišiškių SM V_U17

2 - 3

SM "Startas" V_U17

ŠALČININKAI Teisėjas
ŠALČININKAI Teisėjas

08/02/2020 - 13:30

2 - 3

Eišiškių SM V_U17

SM "Startas" V_U17



V Turas

22/02/2020 - 11:00

SM "Tauras"

22/02/2020 - 11:00

22/02/2020 - 11:00

Eišiškių SM V_U17

0 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

22/02/2020 - 11:00

0 - 3

Eišiškių SM V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17

22/02/2020 - 12:30

SM "Tauras"

22/02/2020 - 12:30

22/02/2020 - 12:30

SM "Startas" V_U17

3 - 0

Lazdijų SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

22/02/2020 - 12:30

3 - 0

SM "Startas" V_U17

Lazdijų SC V_U17

22/02/2020 - 14:00

SM "Tauras"

22/02/2020 - 14:00

22/02/2020 - 14:00

Eišiškių SM V_U17

3 - 0

Lazdijų SC V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

22/02/2020 - 14:00

3 - 0

Eišiškių SM V_U17

Lazdijų SC V_U17

22/02/2020 - 15:30

SM "Tauras"

22/02/2020 - 15:30

22/02/2020 - 15:30

SM "Startas" V_U17

0 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

22/02/2020 - 15:30

0 - 3

SM "Startas" V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17

26/02/2020 - 16:00

SM "Tauras"

26/02/2020 - 16:00

26/02/2020 - 16:00

Lazdijų SC V_U17

3 - 2

SM "Tauras"-2 V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

26/02/2020 - 16:00

3 - 2

Lazdijų SC V_U17

SM "Tauras"-2 V_U17

28/02/2020 - 17:30

SM "Tauras"

28/02/2020 - 17:30

28/02/2020 - 17:30

SM "Tauras"-2 V_U17

0 - 3

SM "Tauras"-1 V_U17

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

28/02/2020 - 17:30

0 - 3

SM "Tauras"-2 V_U17

SM "Tauras"-1 V_U17



VI Turas

01/03/2020 - 10:30

Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija

01/03/2020 - 10:30

01/03/2020 - 10:30

Eišiškių SM V_U17

0 - 3

SC "Viesulas" V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

01/03/2020 - 10:30

0 - 3

Eišiškių SM V_U17

SC "Viesulas" V_U17

01/03/2020 - 12:00

SM "Startas"

01/03/2020 - 12:00

01/03/2020 - 12:00

Eišiškių SM V_U17

3 - 2

Palangos SC V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

01/03/2020 - 12:00

3 - 2

Eišiškių SM V_U17

Palangos SC V_U17

01/03/2020 - 13:30

SM "Startas"

01/03/2020 - 13:30

01/03/2020 - 13:30

SC "Viesulas" V_U17

3 - 0

SM "Startas" V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

01/03/2020 - 13:30

3 - 0

SC "Viesulas" V_U17

SM "Startas" V_U17

01/03/2020 - 15:00

SM "Startas"

01/03/2020 - 15:00

01/03/2020 - 15:00

Palangos SC V_U17

0 - 3

SM "Startas" V_U17

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

01/03/2020 - 15:00

0 - 3

Palangos SC V_U17

SM "Startas" V_U17