Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas

Team Information

Contacts

Telephone

8 5 276 72 11

Stadium

SM "Tauras"
Žygio g. 46
LT-08233 - Vilnius  

Team Roster

#
Name
Position
Height
Birth Year
Spike reach
Block reach

1

1

NAJMOVIČ Karina

-

NAJMOVIČ Karina

-

-

2001

-

-

2

2

TOLEIKYTĖ Rėja

-

TOLEIKYTĖ Rėja

-

-

2001

-

-

3

3

SEBEKINA Anastasija

-

SEBEKINA Anastasija

-

-

2001

-

-

4

4

ŠAPARAUSKAITĖ Agnė

-

ŠAPARAUSKAITĖ Agnė

-

-

2001

-

-

5

5

PACHOMOVAITĖ Ieva

-

PACHOMOVAITĖ Ieva

-

-

2004

-

-

6

6

ŠALKUTĖ Meida

-

ŠALKUTĖ Meida

-

-

2002

-

-

7

7

JANUŠAUSKAITĖ Gabija

-

JANUŠAUSKAITĖ Gabija

-

-

2002

-

-

8

8

MALACHOVSKAJA Julija

-

MALACHOVSKAJA Julija

-

-

2002

-

-

9

9

DAMAŠEVIČIŪTĖ Beatričė

-

DAMAŠEVIČIŪTĖ Beatričė

-

-

2002

-

-

10

10

RIMKUTĖ Barbora

Ends at 03/05/2020

-

RIMKUTĖ Barbora

Ends at 03/05/2020

-

-

2003

-

-

11

11

ŠVAGŽDYTĖ Aira

-

ŠVAGŽDYTĖ Aira

-

-

2004

-

-

11

11

KRIVELYTĖ Aida

-

KRIVELYTĖ Aida

-

-

2002

-

-

12

12

KAZAKEVIČIŪTĖ Augustina

-

KAZAKEVIČIŪTĖ Augustina

-

-

2002

-

-

13

13

URBONAVIČIŪTĖ Elzė

-

URBONAVIČIŪTĖ Elzė

-

-

2002

-

-

14

14

ANDRULYTĖ Ieva

-

ANDRULYTĖ Ieva

-

-

2002

-

-

15

15

DABULSKYTĖ Aistė

-

DABULSKYTĖ Aistė

-

-

2002

-

-

16

16

CIBULSKAITĖ Ugnė

-

CIBULSKAITĖ Ugnė

-

-

2002

-

-

17

17

STEPONAVIČIŪTĖ Ieva

-

STEPONAVIČIŪTĖ Ieva

-

-

2003

-

-

18

18

MATULIONYTĖ Auksė

-

MATULIONYTĖ Auksė

-

-

2004

-

-

Coaches

ŠALKUVIENĖ Renata

Head Coach

JANSONIENĖ Asta

Assistant Coach

Staff

Data not available


Team History

  • 2019

    Lietuvos Vaikų Merginų U-15 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunučių Merginų U-16 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunučių Merginų U-16 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunių Merginų U-18 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas
    Lietuvos Jaunių Merginų U-18 Tinklinio Čempionatas