2023/2024 Lietuvos Vaikų Mergaičių U-12 Tinklinio Čempionatas

Reguliarusis čempionatas

select
A pogrupis A pogrupis Matches

I Turas

20/10/2023 - 15:30

Palangos sporto centras

20/10/2023 - 15:30

20/10/2023 - 15:30

Palangos SC-1 M_U12

0 - 2

Palangos SC-2 M_U12

PALANGA Teisėjas

20/10/2023 - 15:30

0 - 2

Palangos SC-1 M_U12

Palangos SC-2 M_U12

08/11/2023 - 15:30

R. Samulevičiaus progimnazija

08/11/2023 - 15:30

08/11/2023 - 15:30

Jonavos SC-1 M_U12

2 - 0

Jonavos SC-2 M_U12

JONAVA Teisėjas

08/11/2023 - 15:30

2 - 0

Jonavos SC-1 M_U12

Jonavos SC-2 M_U12

10/11/2023 - 15:30

R. Samulevičiaus progimnazija

10/11/2023 - 15:30

10/11/2023 - 15:30

Jonavos SC-1 M_U12

2 - 0

Raseinių KKSC M_U12

JONAVA Teisėjas

10/11/2023 - 15:30

2 - 0

Jonavos SC-1 M_U12

Raseinių KKSC M_U12

10/11/2023 - 15:30

R. Samulevičiaus progimnazija

10/11/2023 - 15:30

10/11/2023 - 15:30

Jonavos SC-2 M_U12

0 - 2

Pagėgių SC M_U12

JONAVA Teisėjas

10/11/2023 - 15:30

0 - 2

Jonavos SC-2 M_U12

Pagėgių SC M_U12

10/11/2023 - 16:15

R. Samulevičiaus progimnazija

10/11/2023 - 16:15

10/11/2023 - 16:15

Jonavos SC-1 M_U12

2 - 0

Pagėgių SC M_U12

JONAVA Teisėjas

10/11/2023 - 16:15

2 - 0

Jonavos SC-1 M_U12

Pagėgių SC M_U12

10/11/2023 - 16:15

R. Samulevičiaus progimnazija

10/11/2023 - 16:15

10/11/2023 - 16:15

Jonavos SC-2 M_U12

0 - 2

Raseinių KKSC M_U12

JONAVA Teisėjas

10/11/2023 - 16:15

0 - 2

Jonavos SC-2 M_U12

Raseinių KKSC M_U12

11/11/2023 - 12:00

Plungės SRC

11/11/2023 - 12:00

11/11/2023 - 12:00

Plungės SRC M_U12

1 - 2

Palangos SC-1 M_U12

PLUNGE Teisejas

11/11/2023 - 12:00

1 - 2

Plungės SRC M_U12

Palangos SC-1 M_U12

11/11/2023 - 13:00

Plungės SRC

11/11/2023 - 13:00

11/11/2023 - 13:00

Plungės SRC M_U12

0 - 2

Palangos SC-2 M_U12

PLUNGE Teisejas

11/11/2023 - 13:00

0 - 2

Plungės SRC M_U12

Palangos SC-2 M_U12

11/11/2023 - 14:00

Plungės SRC

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

SC "Dubysa" M_U12

0 - 2

Palangos SC-1 M_U12

PLUNGE Teisejas

11/11/2023 - 14:00

0 - 2

SC "Dubysa" M_U12

Palangos SC-1 M_U12

11/11/2023 - 15:00

Plungės SRC

11/11/2023 - 15:00

11/11/2023 - 15:00

SC "Dubysa" M_U12

0 - 2

Palangos SC-2 M_U12

PLUNGE Teisejas

11/11/2023 - 15:00

0 - 2

SC "Dubysa" M_U12

Palangos SC-2 M_U12



II Turas

25/11/2023 - 12:00

R. Samulevičiaus progimnazija

25/11/2023 - 12:00

25/11/2023 - 12:00

Jonavos SC-1 M_U12

2 - 1

SC "Dubysa" M_U12


25/11/2023 - 12:00

2 - 1

Jonavos SC-1 M_U12

SC "Dubysa" M_U12

25/11/2023 - 12:00

R. Samulevičiaus progimnazija

25/11/2023 - 12:00

25/11/2023 - 12:00

Jonavos SC-2 M_U12

0 - 2

Plungės SRC M_U12


25/11/2023 - 12:00

0 - 2

Jonavos SC-2 M_U12

Plungės SRC M_U12

25/11/2023 - 12:00

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 12:00

25/11/2023 - 12:00

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

2 - 1

Raseinių KKSC M_U12


25/11/2023 - 12:00

2 - 1

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

Raseinių KKSC M_U12

25/11/2023 - 12:30

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 12:30

25/11/2023 - 12:30

Palangos SC-1 M_U12

2 - 0

Pagėgių SC M_U12


25/11/2023 - 12:30

2 - 0

Palangos SC-1 M_U12

Pagėgių SC M_U12

25/11/2023 - 12:45

R. Samulevičiaus progimnazija

25/11/2023 - 12:45

25/11/2023 - 12:45

Jonavos SC-1 M_U12

0 - 2

Plungės SRC M_U12


25/11/2023 - 12:45

0 - 2

Jonavos SC-1 M_U12

Plungės SRC M_U12

25/11/2023 - 12:45

R. Samulevičiaus progimnazija

25/11/2023 - 12:45

25/11/2023 - 12:45

Jonavos SC-2 M_U12

0 - 2

SC "Dubysa" M_U12


25/11/2023 - 12:45

0 - 2

Jonavos SC-2 M_U12

SC "Dubysa" M_U12

25/11/2023 - 14:00

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 14:00

25/11/2023 - 14:00

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

2 - 0

Pagėgių SC M_U12


25/11/2023 - 14:00

2 - 0

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

Pagėgių SC M_U12

25/11/2023 - 14:00

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 14:00

25/11/2023 - 14:00

Palangos SC-1 M_U12

2 - 0

Raseinių KKSC M_U12


25/11/2023 - 14:00

2 - 0

Palangos SC-1 M_U12

Raseinių KKSC M_U12

25/11/2023 - 15:30

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 15:30

25/11/2023 - 15:30

Pagėgių SC M_U12

0 - 2

Palangos SC-2 M_U12


25/11/2023 - 15:30

0 - 2

Pagėgių SC M_U12

Palangos SC-2 M_U12

25/11/2023 - 16:30

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija

25/11/2023 - 16:30

25/11/2023 - 16:30

Raseinių KKSC M_U12

0 - 2

Palangos SC-2 M_U12


25/11/2023 - 16:30

0 - 2

Raseinių KKSC M_U12

Palangos SC-2 M_U12



III Turas

24/01/2024 - 11:00

SC "Dubysa“

24/01/2024 - 11:00

24/01/2024 - 11:00

Raseinių KKSC M_U12

2 - 1

SC "Dubysa" M_U12


24/01/2024 - 11:00

2 - 1

Raseinių KKSC M_U12

SC "Dubysa" M_U12

24/01/2024 - 12:00

SC "Dubysa“

24/01/2024 - 12:00

24/01/2024 - 12:00

Pagėgių SC M_U12

0 - 2

SC "Dubysa" M_U12


24/01/2024 - 12:00

0 - 2

Pagėgių SC M_U12

SC "Dubysa" M_U12

24/01/2024 - 13:00

SC "Dubysa“

24/01/2024 - 13:00

24/01/2024 - 13:00

Raseinių KKSC M_U12

0 - 2

Plungės SRC M_U12


24/01/2024 - 13:00

0 - 2

Raseinių KKSC M_U12

Plungės SRC M_U12

24/01/2024 - 14:00

SC "Dubysa“

24/01/2024 - 14:00

24/01/2024 - 14:00

Pagėgių SC M_U12

0 - 2

Plungės SRC M_U12


24/01/2024 - 14:00

0 - 2

Pagėgių SC M_U12

Plungės SRC M_U12

27/01/2024 - 11:00

Palangos sporto centras

27/01/2024 - 11:00

27/01/2024 - 11:00

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

0 - 2

Palangos SC-1 M_U12


27/01/2024 - 11:00

0 - 2

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

Palangos SC-1 M_U12

27/01/2024 - 12:00

Palangos sporto centras

27/01/2024 - 12:00

27/01/2024 - 12:00

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

2 - 0

Jonavos SC-1 M_U12


27/01/2024 - 12:00

2 - 0

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U12

Jonavos SC-1 M_U12

27/01/2024 - 13:00

Palangos sporto centras

27/01/2024 - 13:00

27/01/2024 - 13:00

Palangos SC-2 M_U12

2 - 0

Jonavos SC-2 M_U12


27/01/2024 - 13:00

2 - 0

Palangos SC-2 M_U12

Jonavos SC-2 M_U12

27/01/2024 - 14:00

Palangos sporto centras

27/01/2024 - 14:00

27/01/2024 - 14:00

Palangos SC-2 M_U12

2 - 0

Jonavos SC-1 M_U12


27/01/2024 - 14:00

2 - 0

Palangos SC-2 M_U12

Jonavos SC-1 M_U12



IV Turas

No Matches Appointed Yet



V Turas

No Matches Appointed Yet

B pogrupis B pogrupis Matches

I Turas

08/11/2023 - 15:30

Rio Arena

08/11/2023 - 15:30

08/11/2023 - 15:30

ISTA Yellow M_U12

0 - 2

ISTA Blue M_U12

KAUNAS Teisėjas

08/11/2023 - 15:30

0 - 2

ISTA Yellow M_U12

ISTA Blue M_U12

08/11/2023 - 16:30

Rio Arena

08/11/2023 - 16:30

08/11/2023 - 16:30

ISTA Yellow M_U12

0 - 2

ISTA Black M_U12

KAUNAS Teisėjas

08/11/2023 - 16:30

0 - 2

ISTA Yellow M_U12

ISTA Black M_U12

08/11/2023 - 17:30

Rio Arena

08/11/2023 - 17:30

08/11/2023 - 17:30

ISTA Blue M_U12

0 - 2

ISTA Black M_U12

KAUNAS Teisėjas

08/11/2023 - 17:30

0 - 2

ISTA Blue M_U12

ISTA Black M_U12

09/11/2023 - 15:00

Alytaus tinklinio centras

09/11/2023 - 15:00

09/11/2023 - 15:00

Alytus SRC-2 M_U12

2 - 1

Alytus SRC-3 M_U12

ALYTUS Teisėjas

09/11/2023 - 15:00

2 - 1

Alytus SRC-2 M_U12

Alytus SRC-3 M_U12

09/11/2023 - 16:00

Alytaus tinklinio centras

09/11/2023 - 16:00

09/11/2023 - 16:00

Alytus SRC-2 M_U12

2 - 1

Alytus SRC-1 M_U12

ALYTUS Teisėjas

09/11/2023 - 16:00

2 - 1

Alytus SRC-2 M_U12

Alytus SRC-1 M_U12

09/11/2023 - 17:00

Alytaus tinklinio centras

09/11/2023 - 17:00

09/11/2023 - 17:00

Alytus SRC-1 M_U12

2 - 1

Alytus SRC-3 M_U12

ALYTUS Teisėjas

09/11/2023 - 17:00

2 - 1

Alytus SRC-1 M_U12

Alytus SRC-3 M_U12

10/11/2023 - 17:00

SM "Startas"

10/11/2023 - 17:00

10/11/2023 - 17:00

SM "Startas"-1 M_U12

2 - 1

SM "Startas"-2 M_U12

KAUNAS Teisėjas

10/11/2023 - 17:00

2 - 1

SM "Startas"-1 M_U12

SM "Startas"-2 M_U12

11/11/2023 - 10:00

Marijampolės Sporto Centras

11/11/2023 - 10:00

11/11/2023 - 10:00

Marijampolės SC M_U12

0 - 2

Alytus SRC-2 M_U12

MARIJAMPOLĖ Teisėjas

11/11/2023 - 10:00

0 - 2

Marijampolės SC M_U12

Alytus SRC-2 M_U12

11/11/2023 - 11:00

Marijampolės Sporto Centras

11/11/2023 - 11:00

11/11/2023 - 11:00

Marijampolės SC M_U12

0 - 2

Alytus SRC-3 M_U12

MARIJAMPOLĖ Teisėjas

11/11/2023 - 11:00

0 - 2

Marijampolės SC M_U12

Alytus SRC-3 M_U12

11/11/2023 - 11:00

Rio Arena

11/11/2023 - 11:00

11/11/2023 - 11:00

SM "Startas"-1 M_U12

0 - 2

ISTA Black M_U12

KAUNAS Teisėjas

11/11/2023 - 11:00

0 - 2

SM "Startas"-1 M_U12

ISTA Black M_U12

11/11/2023 - 12:00

Marijampolės Sporto Centras

11/11/2023 - 12:00

11/11/2023 - 12:00

ISTA Yellow M_U12

0 - 2

Alytus SRC-2 M_U12

MARIJAMPOLĖ Teisėjas

11/11/2023 - 12:00

0 - 2

ISTA Yellow M_U12

Alytus SRC-2 M_U12

11/11/2023 - 12:00

Rio Arena

11/11/2023 - 12:00

11/11/2023 - 12:00

SM "Startas"-2 M_U12

0 - 2

ISTA Blue M_U12

KAUNAS Teisėjas

11/11/2023 - 12:00

0 - 2

SM "Startas"-2 M_U12

ISTA Blue M_U12

11/11/2023 - 13:00

Marijampolės Sporto Centras

11/11/2023 - 13:00

11/11/2023 - 13:00

ISTA Yellow M_U12

0 - 2

Alytus SRC-3 M_U12

MARIJAMPOLĖ Teisėjas

11/11/2023 - 13:00

0 - 2

ISTA Yellow M_U12

Alytus SRC-3 M_U12

11/11/2023 - 13:00

Rio Arena

11/11/2023 - 13:00

11/11/2023 - 13:00

SM "Startas"-1 M_U12

2 - 1

ISTA Blue M_U12

KAUNAS Teisėjas

11/11/2023 - 13:00

2 - 1

SM "Startas"-1 M_U12

ISTA Blue M_U12

11/11/2023 - 14:00

Rio Arena

11/11/2023 - 14:00

11/11/2023 - 14:00

SM "Startas"-2 M_U12

0 - 2

ISTA Black M_U12

KAUNAS Teisėjas

11/11/2023 - 14:00

0 - 2

SM "Startas"-2 M_U12

ISTA Black M_U12



II Turas

22/11/2023 - 16:00

Rio Arena

22/11/2023 - 16:00

22/11/2023 - 16:00

SM "Startas"-1 M_U12

2 - 0

ISTA Yellow M_U12


22/11/2023 - 16:00

2 - 0

SM "Startas"-1 M_U12

ISTA Yellow M_U12

23/11/2023 - 16:30

V. Kuprevčiaus progimnazija

23/11/2023 - 16:30

23/11/2023 - 16:30

SM "Startas"-2 M_U12

2 - 0

ISTA Yellow M_U12


23/11/2023 - 16:30

2 - 0

SM "Startas"-2 M_U12

ISTA Yellow M_U12

24/11/2023 - 17:00

SM "Startas"

24/11/2023 - 17:00

24/11/2023 - 17:00

SM "Startas"-1 M_U12

2 - 0

Marijampolės SC M_U12


24/11/2023 - 17:00

2 - 0

SM "Startas"-1 M_U12

Marijampolės SC M_U12

24/11/2023 - 18:00

SM "Startas"

24/11/2023 - 18:00

24/11/2023 - 18:00

SM "Startas"-2 M_U12

1 - 2

Marijampolės SC M_U12


24/11/2023 - 18:00

1 - 2

SM "Startas"-2 M_U12

Marijampolės SC M_U12

25/11/2023 - 11:00