2023/2024 "Meistro kodas" Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionatas

Reguliarusis etapas

select
I, II Ratai I, II Ratai Matches

II-as Ratas

06/01/2024 - 16:00

Alytaus tinklinio centras

06/01/2024 - 16:00

06/01/2024 - 16:00

Alytaus Ultra

0 - 3

VILNIAUS universitetas

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

06/01/2024 - 16:00

0 - 3

Alytaus Ultra

VILNIAUS universitetas

06/01/2024 - 18:30

VILNIUS TECH

06/01/2024 - 18:30

06/01/2024 - 18:30

Vilnius TECH

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

STAROVAITOVAS Nikolajus
KULEŠOVAS Nikolajus

06/01/2024 - 18:30

0 - 3

Vilnius TECH

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

13/01/2024 - 18:30

VILNIUS TECH

13/01/2024 - 18:30

13/01/2024 - 18:30

Vilnius TECH

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

BALYS Vidmantas
STAROVAITOVAS Nikolajus

13/01/2024 - 18:30

1 - 3

Vilnius TECH

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

14/01/2024 - 11:30

Rio Arena

14/01/2024 - 11:30

14/01/2024 - 11:30

Kauno "RIO"

0 - 3

Alytaus Ultra

GARGASAS Audrius
GUBANOVAS Vitalijus

14/01/2024 - 11:30

0 - 3

Kauno "RIO"

Alytaus Ultra

14/01/2024 - 13:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

14/01/2024 - 13:00

14/01/2024 - 13:00

Vilniaus rajono sporto centras

0 - 3

VILNIAUS universitetas

RODIN Sergej
KULEŠOVAS Nikolajus

14/01/2024 - 13:00

0 - 3

Vilniaus rajono sporto centras

VILNIAUS universitetas

14/01/2024 - 17:00

SC "Dubysa“

14/01/2024 - 17:00

14/01/2024 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

KUČINSKAS Dainius
BARAUSKIS Darius

14/01/2024 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

20/01/2024 - 12:00

Marijampolės Sporto Centras

20/01/2024 - 12:00

20/01/2024 - 12:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 0

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

SIDARAS Artūras
PULTARACKAS Gustas

20/01/2024 - 12:00

3 - 0

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

21/01/2024 - 13:00

VILNIUS TECH

21/01/2024 - 13:00

21/01/2024 - 13:00

Vilnius TECH

3 - 1

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

BALYS Vidmantas
STAROVAITOVAS Nikolajus

21/01/2024 - 13:00

3 - 1

Vilnius TECH

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

21/01/2024 - 13:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

21/01/2024 - 13:00

21/01/2024 - 13:00

Vilniaus rajono sporto centras

0 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KULEŠOVAS Nikolajus
RODIN Sergej

21/01/2024 - 13:00

0 - 3

Vilniaus rajono sporto centras

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

21/01/2024 - 17:00

SC "Dubysa“

21/01/2024 - 17:00

21/01/2024 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

Kauno "RIO"

BARAUSKIS Darius
KUČINSKAS Dainius

21/01/2024 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

Kauno "RIO"

27/01/2024 - 12:00

Marijampolės Sporto Centras

27/01/2024 - 12:00

27/01/2024 - 12:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 0

Alytaus Ultra

NARVYDAS Steponas
GARGASAS Audrius

27/01/2024 - 12:00

3 - 0

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

Alytaus Ultra

27/01/2024 - 14:00

VILNIAUS Universitetas

27/01/2024 - 14:00

27/01/2024 - 14:00

VILNIAUS universitetas

3 - 2

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

BALYS Vidmantas
STAROVAITOVAS Nikolajus

27/01/2024 - 14:00

3 - 2

VILNIAUS universitetas

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

27/01/2024 - 18:30

VILNIUS TECH

27/01/2024 - 18:30

27/01/2024 - 18:30

Vilnius TECH

3 - 2

Kauno "RIO"

KULEŠOVAS Nikolajus
STAROVAITOVAS Nikolajus

27/01/2024 - 18:30

3 - 2

Vilnius TECH

Kauno "RIO"

28/01/2024 - 17:00

SC "Dubysa“

28/01/2024 - 17:00

28/01/2024 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

Vilniaus rajono sporto centras

GUSEINOV Vusal
GUBANOVAS Vitalijus

28/01/2024 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

Vilniaus rajono sporto centras

03/02/2024 - 13:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

03/02/2024 - 13:00

03/02/2024 - 13:00

Vilniaus rajono sporto centras

1 - 3

Alytaus Ultra

RODIN Sergej
VYŠNIAUSKAS Tomas

03/02/2024 - 13:00

1 - 3

Vilniaus rajono sporto centras

Alytaus Ultra

03/02/2024 - 14:00

VILNIAUS Universitetas

03/02/2024 - 14:00

03/02/2024 - 14:00

VILNIAUS universitetas

3 - 2

Vilnius TECH

STAROVAITOVAS Nikolajus
KULEŠOVAS Nikolajus

03/02/2024 - 14:00

3 - 2

VILNIAUS universitetas

Vilnius TECH

03/02/2024 - 15:00

Marijampolės Sporto Centras

03/02/2024 - 15:00

03/02/2024 - 15:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

NARVYDAS Steponas
GUSEINOV Vusal

03/02/2024 - 15:00

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

03/02/2024 - 16:00

KKSC sporto ir žaidimų salė

03/02/2024 - 16:00

03/02/2024 - 16:00

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

3 - 1

Kauno "RIO"

BARAUSKIS Darius
GARGASAS Audrius

03/02/2024 - 16:00

3 - 1

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

Kauno "RIO"

04/02/2024 - 11:30

Rio Arena

04/02/2024 - 11:30

04/02/2024 - 11:30

Kauno "RIO"

0 - 3

VILNIAUS universitetas

GARGASAS Audrius
GARGASAS Gediminas

04/02/2024 - 11:30

0 - 3

Kauno "RIO"

VILNIAUS universitetas

04/02/2024 - 13:00

KKSC sporto ir žaidimų salė

04/02/2024 - 13:00

04/02/2024 - 13:00

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

3 - 0

Vilniaus rajono sporto centras

GUSEINOV Vusal
NARVYDAS Steponas

04/02/2024 - 13:00

3 - 0

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

Vilniaus rajono sporto centras

10/02/2024 - 18:30

VILNIUS TECH

10/02/2024 - 18:30

10/02/2024 - 18:30

Vilnius TECH

3 - 2

Alytaus Ultra

STAROVAITOVAS Nikolajus
BALYS Vidmantas

10/02/2024 - 18:30

3 - 2

Vilnius TECH

Alytaus Ultra

11/02/2024 - 14:00

VILNIAUS Universitetas

11/02/2024 - 14:00

11/02/2024 - 14:00

VILNIAUS universitetas

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

RODIN Sergej
STAROVAITOVAS Nikolajus

11/02/2024 - 14:00

0 - 3

VILNIAUS universitetas

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

17/02/2024 - 13:30

KKSC sporto ir žaidimų salė

17/02/2024 - 13:30

17/02/2024 - 13:30

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

1 - 3

Alytaus Ultra

KUČINSKAS Dainius
BARAUSKIS Darius

17/02/2024 - 13:30

1 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

Alytaus Ultra

17/02/2024 - 15:00

Marijampolės Sporto Centras

17/02/2024 - 15:00

17/02/2024 - 15:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

VILNIAUS universitetas

SIDARAS Artūras
PULTARACKAS Gustas

17/02/2024 - 15:00

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

VILNIAUS universitetas

17/02/2024 - 15:00

Rio Arena

17/02/2024 - 15:00

17/02/2024 - 15:00

Kauno "RIO"

3 - 2

Vilniaus rajono sporto centras

GUSEINOV Vusal
GUBANOVAS Vitalijus

17/02/2024 - 15:00

3 - 2

Kauno "RIO"

Vilniaus rajono sporto centras

18/02/2024 - 11:30

Rio Arena

18/02/2024 - 11:30

18/02/2024 - 11:30

Kauno "RIO"

0 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

JAGENTAVIČIUS Regimantas
GUSEINOV Vusal

18/02/2024 - 11:30

0 - 3

Kauno "RIO"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

18/02/2024 - 13:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

18/02/2024 - 13:00

18/02/2024 - 13:00

Vilniaus rajono sporto centras

3 - 1

Vilnius TECH

STAROVAITOVAS Nikolajus
RODIN Sergej

18/02/2024 - 13:00

3 - 1

Vilniaus rajono sporto centras

Vilnius TECH

18/02/2024 - 16:30

Alytaus tinklinio centras

18/02/2024 - 16:30

18/02/2024 - 16:30

Alytaus Ultra

1 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

18/02/2024 - 16:30

1 - 3

Alytaus Ultra

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"



I-as Ratas

22/10/2023 - 13:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

22/10/2023 - 13:00

22/10/2023 - 13:00

Vilniaus rajono sporto centras

0 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

RODIN Sergej

22/10/2023 - 13:00

0 - 3

Vilniaus rajono sporto centras

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

22/10/2023 - 14:00

VILNIAUS Universitetas

22/10/2023 - 14:00

22/10/2023 - 14:00

VILNIAUS universitetas

3 - 0

Kauno "RIO"

STAROVAITOVAS Nikolajus
BALYS Vidmantas

22/10/2023 - 14:00

3 - 0

VILNIAUS universitetas

Kauno "RIO"

22/10/2023 - 16:00

Alytaus tinklinio centras

22/10/2023 - 16:00

22/10/2023 - 16:00

Alytaus Ultra

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

22/10/2023 - 16:00

1 - 3

Alytaus Ultra

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

22/10/2023 - 17:00

SC "Dubysa“

22/10/2023 - 17:00

22/10/2023 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

Vilnius TECH

KUČINSKAS Dainius
BARAUSKIS Darius

22/10/2023 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

Vilnius TECH

28/10/2023 - 13:30

VILNIAUS Universitetas

28/10/2023 - 13:30

28/10/2023 - 13:30

VILNIAUS universitetas

2 - 3

Alytaus Ultra

STAROVAITOVAS Nikolajus
RODIN Sergej

28/10/2023 - 13:30

2 - 3

VILNIAUS universitetas

Alytaus Ultra

29/10/2023 - 15:00

Alytaus tinklinio centras

29/10/2023 - 15:00

29/10/2023 - 15:00

Alytaus Ultra

3 - 0

Kauno "RIO"

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

29/10/2023 - 15:00

3 - 0

Alytaus Ultra

Kauno "RIO"

29/10/2023 - 17:00

KKSC sporto ir žaidimų salė

29/10/2023 - 17:00

29/10/2023 - 17:00

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

1 - 3

VILNIAUS universitetas

GARGASAS Audrius
GARGASAS Audrius

29/10/2023 - 17:00

1 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

VILNIAUS universitetas

29/10/2023 - 17:00

SC "Dubysa“

29/10/2023 - 17:00

29/10/2023 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

NARVYDAS Steponas
BARAUSKIS Darius

29/10/2023 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

04/11/2023 - 14:00

Marijampolės Sporto Centras

04/11/2023 - 14:00

04/11/2023 - 14:00

Marijampolės "Sūduva"

3 - 0

Vilniaus rajono sporto centras

GARGASAS Audrius
JAGENTAVIČIUS Regimantas

04/11/2023 - 14:00

3 - 0

Marijampolės "Sūduva"

Vilniaus rajono sporto centras

04/11/2023 - 15:00

Rio Arena

04/11/2023 - 15:00

04/11/2023 - 15:00

Kauno "RIO"

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

GUSEINOV Vusal
GUBANOVAS Vitalijus

04/11/2023 - 15:00

0 - 3

Kauno "RIO"

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

04/11/2023 - 16:00

Alytaus tinklinio centras

04/11/2023 - 16:00

04/11/2023 - 16:00

Alytaus Ultra

3 - 0

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

04/11/2023 - 16:00

3 - 0

Alytaus Ultra

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

05/11/2023 - 15:00

KKSC sporto ir žaidimų salė

05/11/2023 - 15:00

05/11/2023 - 15:00

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

1 - 3

Vilnius TECH

BARAUSKIS Darius
GARGASAS Audrius

05/11/2023 - 15:00

1 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

Vilnius TECH

05/11/2023 - 17:00

Savanorių sporto arena, Savanorių pr. 178B, Vilnius, LT-03154

05/11/2023 - 17:00

05/11/2023 - 17:00

Vilniaus rajono sporto centras

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

STAROVAITOVAS Nikolajus
BALYS Vidmantas

05/11/2023 - 17:00

0 - 3

Vilniaus rajono sporto centras

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

11/11/2023 - 18:30

VILNIUS TECH

11/11/2023 - 18:30

11/11/2023 - 18:30

Vilnius TECH

3 - 2

Vilniaus rajono sporto centras

STAROVAITOVAS Nikolajus
KULEŠOVAS Nikolajus

11/11/2023 - 18:30

3 - 2

Vilnius TECH

Vilniaus rajono sporto centras

12/11/2023 - 13:30

KKSC sporto ir žaidimų salė

12/11/2023 - 13:30

12/11/2023 - 13:30

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

NARVYDAS Steponas

12/11/2023 - 13:30

0 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

12/11/2023 - 15:00

Alytaus tinklinio centras

12/11/2023 - 15:00

12/11/2023 - 15:00

Alytaus Ultra

3 - 2

Vilniaus rajono sporto centras

PULTARACKAS Gustas
SIDARAS Artūras

12/11/2023 - 15:00

3 - 2

Alytaus Ultra

Vilniaus rajono sporto centras

18/11/2023 - 14:00

Marijampolės Sporto Centras

18/11/2023 - 14:00

18/11/2023 - 14:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

Vilnius TECH

GUSEINOV Vusal
GUBANOVAS Vitalijus

18/11/2023 - 14:00

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

Vilnius TECH

18/11/2023 - 15:00

Rio Arena

18/11/2023 - 15:00

18/11/2023 - 15:00

Kauno "RIO"

3 - 0

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

NARVYDAS Steponas
GARGASAS Gediminas

18/11/2023 - 15:00

3 - 0

Kauno "RIO"

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

18/11/2023 - 17:00

SC "Dubysa“

18/11/2023 - 17:00

18/11/2023 - 17:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

3 - 0

Alytaus Ultra

BARAUSKIS Darius
VASILIAUSKAS Petras

18/11/2023 - 17:00

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

Alytaus Ultra

19/11/2023 - 13:30

KKSC sporto ir žaidimų salė

19/11/2023 - 13:30

19/11/2023 - 13:30

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

0 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

GUSEINOV Vusal
NARVYDAS Steponas

19/11/2023 - 13:30

0 - 3

RASEINIŲ "Lūšis - Volley"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

19/11/2023 - 14:00