Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionatas


  • 10/11/2018 - 14:00

    ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

    MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

    3 - 1

    23/25  25/21  25/21  27/25

  • 10/11/2018 - 14:00

    KELMĖS "Etovis"

    "VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

    3 - 1

    25/12  25/14  23/25  25/19

  • 10/11/2018 - 15:30

    KLAIPĖDOS "Amber Queen"

    KAUNO "RIO - Startas"

    3 - 0

    25/20  37/35  25/22

  • 11/11/2018 - 14:00

    KELMĖS "Etovis"

    ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

    3 - 1

    24/26  25/14  25/18  25/21

  • 11/11/2018 - 15:30

    "VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

    KAUNO "RIO - Startas"

    0 - 3

    21/25  20/25  16/25

  • 17/11/2018 - 19:00

    MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

    KELMĖS "Etovis"

    
10/11/2018 - 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

23/25  25/21  25/21  27/25

10/11/2018 - 14:00

KELMĖS "Etovis"

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

3 - 1

25/12  25/14  23/25  25/19

10/11/2018 - 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KAUNO "RIO - Startas"

3 - 0

25/20  37/35  25/22

11/11/2018 - 14:00

KELMĖS "Etovis"

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

3 - 1

24/26  25/14  25/18  25/21

11/11/2018 - 15:30

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

KAUNO "RIO - Startas"

0 - 3

21/25  20/25  16/25

17/11/2018 - 19:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KELMĖS "Etovis"

best scorer(points / sets)

#7

ArvydasMIŠEIKIS 5.75(46/8)

#17

RobertJUCHNEVIČ 3.56(32/9)

#13

LinasPETRAVIČIUS 3.54(46/13)

#5

TomasROGAL 3.47(52/15)

#20

AurimasMAZŪRAS 3.23(42/13)

best server(serve ace / sets)

#19

ArtūrVASILJEV 1.56(14/9)

#8

MantasGRINEVIČIUS 0.85(11/13)

#17

RobertJUCHNEVIČ 0.78(7/9)

#9

GirvydasRIMEIKA 0.75(6/8)

#9

MariusBARAUSKIS 0.67(6/9)

best bloker(winning blocks / sets)

#10

AlbertTOMAŠEVIČ 0.54(7/13)

#16

VytautasPAUKŠTĖ 0.5(3/6)

#11

LinasSTARKUTIS 0.5(4/8)

#4

SauliusPLIORAITIS 0.5(4/8)

best scorer(points)

best server(serve ace)

#5

TomasROGAL 7

best bloker(winning blocks)

#5

TomasROGAL 7

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#19

ArtūrVASILJEV 86%(30/35)

#4

GediminasGUNTARSKIS 84%(51/61)

#5

MatasNAVICKAS 80%(35/44)

#10

BenasRIMŠA 78%(43/55)

#10

EmilisBARTKUS 77%(44/57)

attack - excellent %spike point / all spikes

#8

MantasGRINEVIČIUS 57%(25/44)

#17

ArnoldasSTANKEVIČIUS 56%(5/9)

#17

RobertJUCHNEVIČ 50%(23/46)

#20

AurimasMAZŪRAS 49%(34/69)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
JUCHNEVIČ R.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")
MIDDLE B. 2  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“)
SPIKER 1  
VASILJEV A.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")

SPIKER 2  
RIMEIKA G.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
MIDDLE B. 1  
GRINEVIČIUS M.
(KELMĖS "Etovis")
SETTER 1  
GOTOVSKIS E.
(VK/FV)
LIBERO 1  
RIMŠA B.
(KAUNO "RIO - Startas")
  • LIBERO 2  
    BARTKUS E.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SETTER 2  
    BARAUSKIS M.
    (Amber)
  • MIDDLE B. 3  
    LATVYS L.
    (KAUNO "RIO - Startas")
  • MIDDLE B. 4  
    STARKUTIS L.
    (KLAIPĖDOS "Amber Queen")
  • OPPOSITE 2  
    PETRAVIČIUS L.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SPIKER 3  
    TOMAŠEVIČ A.
    ("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")
  • SPIKER 4  
    RIMKUS K.
    ("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")

Standing

  

Points

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

9

KELMĖS "Etovis"

8

KAUNO "RIO - Startas"

7

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

3

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

0

Standing

Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionato I - Ratas I, II ir III Ratai Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

9

3

3

0

9

1

260

185

2

1

0

0

0

0

9.00

1.405

-

KELMĖS "Etovis"

8

3

3

0

9

4

309

244

0

2

1

0

0

0

2.25

1.266

-

KAUNO "RIO - Startas"

7

4

2

2

8

6

322

315

2

0

0

1

0

1

1.33

1.022

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3

2

1

1

4

4

194

189

0

1

0

0

1

0

1.00

1.026

-

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

3

4

1

3

5

10

310

364

0

1

0

0

2

1

0.50

0.852

-

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

0

4

0

4

2

12

252

350

0

0

0

0

2

2

0.17

0.720

-




Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionato I - Ratas I, II ir III Ratai Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionato I - Ratas

Guest Team

AMQ

ELG

ETO

RIO

SŪD

FV

Home Team

KLAIPĖDOS "Amber Queen" (AMQ)

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“ (ELG)

1 - 3

3 - 1

KELMĖS "Etovis" (ETO)

3 - 1

3 - 2

3 - 1

KAUNO "RIO - Startas" (RIO)

3 - 0

MARIJAMPOLĖS "Sūduva" (SŪD)

3 - 1

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley" (FV)

0 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
JUCHNEVIČ R.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")
MIDDLE B. 2  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“)
SPIKER 1  
VASILJEV A.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")

SPIKER 2  
RIMEIKA G.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
MIDDLE B. 1  
GRINEVIČIUS M.
(KELMĖS "Etovis")
SETTER 1  
GOTOVSKIS E.
(VK/FV)
LIBERO 1  
RIMŠA B.
(KAUNO "RIO - Startas")
  • LIBERO 2  
    BARTKUS E.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SETTER 2  
    BARAUSKIS M.
    (Amber)
  • MIDDLE B. 3  
    LATVYS L.
    (KAUNO "RIO - Startas")
  • MIDDLE B. 4  
    STARKUTIS L.
    (KLAIPĖDOS "Amber Queen")
  • OPPOSITE 2  
    PETRAVIČIUS L.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SPIKER 3  
    TOMAŠEVIČ A.
    ("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")
  • SPIKER 4  
    RIMKUS K.
    ("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
JUCHNEVIČ R.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")
MIDDLE B. 2  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“)
SPIKER 1  
VASILJEV A.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")

SPIKER 2  
RIMEIKA G.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
MIDDLE B. 1  
GRINEVIČIUS M.
(KELMĖS "Etovis")
SETTER 1  
GOTOVSKIS E.
(VK/FV)
LIBERO 1  
RIMŠA B.
(KAUNO "RIO - Startas")
LIBERO 2  
BARTKUS E.
(KELMĖS "Etovis")
SETTER 2  
BARAUSKIS M.
(Amber)
MIDDLE B. 3  
LATVYS L.
(KAUNO "RIO - Startas")
SPIKER 3  
TOMAŠEVIČ A.
("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")
MIDDLE B. 4  
STARKUTIS L.
(KLAIPĖDOS "Amber Queen")
SPIKER 4  
RIMKUS K.
("VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley")
OPPOSITE 2  
PETRAVIČIUS L.
(KELMĖS "Etovis")