Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionatas


  • 08/11/2018 - 19:00

    TK “Kaunas”-VDU

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    3 - 0

    26/24  25/10  25/22

  • 08/11/2018 - 20:30

    LSU Dextera

    TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

    0 - 3

    9/25  14/25  12/25

  • 10/11/2018 - 14:00

    ALYTAUS "Prekyba-Parama"

    LSU Dextera

  • 10/11/2018 - 15:00

    TK "Kaunas" - SM "Startas"

    GARGŽDŲ Sporto Centras

    3 - 1

    25/22  25/14  8/25  25/21

  • 11/11/2018 - 12:00

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    1 - 3

    21/25  25/20  31/33  23/25

  • 11/11/2018 - 16:00

    GARGŽDŲ Sporto Centras

    VILNIAUS Universitetas

    1 - 3

    21/25  20/25  25/23  14/25

  • 15/11/2018 - 20:30

    TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

    GARGŽDŲ Sporto Centras

  • 17/11/2018 - 13:00

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    GARGŽDŲ Sporto Centras

  • 17/11/2018 - 16:00

    VILNIAUS Universitetas

    LSU Dextera

  • 17/11/2018 - 18:00

    TK “Kaunas”-VDU

    ALYTAUS "Prekyba-Parama"

  • 18/11/2018 - 12:00

    TK “Kaunas”-VDU

    VILNIAUS Universitetas

  • 18/11/2018 - 12:30

    LSU Dextera

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    
08/11/2018 - 19:00

TK “Kaunas”-VDU

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3 - 0

26/24  25/10  25/22

08/11/2018 - 20:30

LSU Dextera

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

0 - 3

9/25  14/25  12/25

10/11/2018 - 14:00

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

LSU Dextera

10/11/2018 - 15:00

TK "Kaunas" - SM "Startas"

GARGŽDŲ Sporto Centras

3 - 1

25/22  25/14  8/25  25/21

11/11/2018 - 12:00

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

1 - 3

21/25  25/20  31/33  23/25

11/11/2018 - 16:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

VILNIAUS Universitetas

1 - 3

21/25  20/25  25/23  14/25

15/11/2018 - 20:30

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

GARGŽDŲ Sporto Centras

17/11/2018 - 13:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

GARGŽDŲ Sporto Centras

17/11/2018 - 16:00

VILNIAUS Universitetas

LSU Dextera

17/11/2018 - 18:00

TK “Kaunas”-VDU

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

18/11/2018 - 12:00

TK “Kaunas”-VDU

VILNIAUS Universitetas

18/11/2018 - 12:30

LSU Dextera

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

best scorer(points / sets)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 5.6(56/10)

#13

UgnėLOKYTĖ 4.17(25/6)

#15

MartynaPAUKŠTYTĖ 3.55(39/11)

#12

KotrynaMOTIEJŪNAITĖ 3.33(20/6)

best server(serve ace / sets)

#17

JustinaVAIŠNORAITĖ 1.71(12/7)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 1.6(16/10)

#15

MartynaPAUKŠTYTĖ 1.09(12/11)

#13

LinaMIKLOVYTĖ 1(2/2)

#11

KamilėKANDROTAITĖ 1(11/11)

best bloker(winning blocks / sets)

#14

ViktorijaDUDKINA 0.71(5/7)

#9

ViktorijaRUŠKYTĖ 0.67(2/3)

#7

Ida MarijaSAVUKYNAITĖ 0.67(2/3)

#6

KaterinaDOLKART 0.5(1/2)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#12

BeataGORBAN 68%(17/25)

#13

JekaterinaKOVALSKAJA 67%(18/27)

#15

KamiliaDREMO 67%(12/18)

#9

RugilėGRUDZINSKAITĖ 65%(20/31)

#6

DominykaNAUDUŽAITĖ 64%(7/11)

attack - excellent %spike point / all spikes

#15

IngridaTAKINAITĖ 68%(15/22)

#11

GretaPULKAUNINKAITĖ 67%(8/12)

#12

EglėSTAKELIŪNAITĖ 63%(5/8)

#15

MartynaPAUKŠTYTĖ 62%(24/39)

#9

ViktorijaRUŠKYTĖ 55%(6/11)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
GORBAN B.
(Vilniaus Universitetas)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
GASPERAVIČIŪTĖ V.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
POVILAITYTĖ S.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • LIBERO 2  
    DREMO K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SETTER 2  
    HAVRYLENKO A.
    (VDU)
  • MIDDLE B. 3  
    KASPERAVIČIŪTĖ G.
    (Jonavos Achema KKSC)
  • MIDDLE B. 4  
    BAGDONAITĖ E.
    (ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • OPPOSITE 2  
    ŠAPARAUSKAITĖ A.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 3  
    JUŠKEVIČIŪTĖ M.
    (ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • SPIKER 4  
    MAKAUSKAITĖ E.
    (TK Kaunas - ASU)

Standing

I-as Ratas

  

Points

TK “Kaunas”-VDU

6

VILNIAUS Universitetas

6

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

6

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

3

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3

GARGŽDŲ Sporto Centras

0

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

0

LSU Dextera

0

II-as Ratas

  

Points

No records to display.

Standing

I-as Ratas

Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato I – Ratas I-as Ratas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

TK “Kaunas”-VDU

6

2

2

0

6

1

176

140

1

1

0

0

0

0

6.00

1.257

-

VILNIAUS Universitetas

6

2

2

0

6

2

197

168

0

2

0

0

0

0

3.00

1.173

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

6

3

2

1

7

3

234

191

2

0

0

0

1

0

2.33

1.225

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

3

2

1

1

4

4

191

199

0

1

0

0

1

0

1.00

0.960

-

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3

3

1

2

4

7

239

261

0

1

0

0

1

1

0.57

0.916

-

GARGŽDŲ Sporto Centras

0

2

0

2

2

6

162

181

0

0

0

0

2

0

0.33

0.895

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

0

1

0

1

0

3

56

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.747

-

LSU Dextera

0

1

0

1

0

3

35

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.467

-




Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato I – Ratas I-as Ratas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato I – Ratas

Guest Team

Alytus

Aušrinė

GARGŽDŲ

LSU

Startas

VDU

VTC

VU

Home Team

ALYTAUS "Prekyba-Parama" (Alytus)

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava) (Aušrinė)

3 - 0

1 - 3

GARGŽDŲ Sporto Centras (GARGŽDŲ)

1 - 3

LSU Dextera (LSU)

0 - 3

ТК "Kaunas" - SM "Startas" (Startas)

3 - 1

1 - 3

TK “Kaunas”-VDU (VDU)

3 - 0

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC (VTC)

VILNIAUS Universitetas (VU)

3 - 1

II-as Ratas

Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato II – Ratas II-as Ratas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato II – Ratas II-as Ratas Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
GORBAN B.
(Vilniaus Universitetas)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
GASPERAVIČIŪTĖ V.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
POVILAITYTĖ S.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • LIBERO 2  
    DREMO K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SETTER 2  
    HAVRYLENKO A.
    (VDU)
  • MIDDLE B. 3  
    KASPERAVIČIŪTĖ G.
    (Jonavos Achema KKSC)
  • MIDDLE B. 4  
    BAGDONAITĖ E.
    (ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • OPPOSITE 2  
    ŠAPARAUSKAITĖ A.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 3  
    JUŠKEVIČIŪTĖ M.
    (ТК "Kaunas" - SM "Startas")
  • SPIKER 4  
    MAKAUSKAITĖ E.
    (TK Kaunas - ASU)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
GORBAN B.
(Vilniaus Universitetas)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
GASPERAVIČIŪTĖ V.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
POVILAITYTĖ S.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
LIBERO 2  
DREMO K.
(Alytaus Prekyba-Parama)
SETTER 2  
HAVRYLENKO A.
(VDU)
MIDDLE B. 3  
KASPERAVIČIŪTĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)
SPIKER 3  
JUŠKEVIČIŪTĖ M.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
MIDDLE B. 4  
BAGDONAITĖ E.
(ТК "Kaunas" - SM "Startas")
SPIKER 4  
MAKAUSKAITĖ E.
(TK Kaunas - ASU)
OPPOSITE 2  
ŠAPARAUSKAITĖ A.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)