TOP SPORT Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionatas


  • 10/01/2019 - 19:30

    GARGŽDŲ Sporto Centras

    TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

    1 - 3

    13/25  25/20  21/25  14/25

  • 12/01/2019 - 12:00

    LSU Dextera

    ALYTAUS "Prekyba-Parama"

    1 - 3

    14/25  25/22  16/25  22/25

  • 13/01/2019 - 12:00

    ALYTAUS "Prekyba-Parama"

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    3 - 0

    25/8  25/12  25/16

  • 13/01/2019 - 13:00

    VILNIAUS Universitetas

    TK “Kaunas”-VDU

    0 - 3

    14/25  21/25  21/25

  • 13/01/2019 - 13:00

    GARGŽDŲ Sporto Centras

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    3 - 2

    25/20  24/26  25/16  19/25  15/9

  • 19:00 

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    TK “Kaunas”-VDU

  • 20:30 

    TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

    LSU Dextera

  • 19/01/2019 - 14:00

    GARGŽDŲ Sporto Centras

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

  • 19/01/2019 - 16:00

    LSU Dextera

    VILNIAUS Universitetas

  • 20/01/2019 - 13:00

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    LSU Dextera

  • 21/01/2019 - 19:00

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    VILNIAUS Universitetas

  • 24/01/2019 - 20:30

    LSU Dextera

    ТК "Kaunas" - SM "Startas"

    
10/01/2019 - 19:30

GARGŽDŲ Sporto Centras

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

1 - 3

13/25  25/20  21/25  14/25

12/01/2019 - 12:00

LSU Dextera

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

1 - 3

14/25  25/22  16/25  22/25

13/01/2019 - 12:00

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3 - 0

25/8  25/12  25/16

13/01/2019 - 13:00

VILNIAUS Universitetas

TK “Kaunas”-VDU

0 - 3

14/25  21/25  21/25

13/01/2019 - 13:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

3 - 2

25/20  24/26  25/16  19/25  15/9

19:00 

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

TK “Kaunas”-VDU

20:30 

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

LSU Dextera

19/01/2019 - 14:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

19/01/2019 - 16:00

LSU Dextera

VILNIAUS Universitetas

20/01/2019 - 13:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

LSU Dextera

21/01/2019 - 19:00

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

VILNIAUS Universitetas

24/01/2019 - 20:30

LSU Dextera

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

best scorer(points / sets)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 5.09(168/33)

#13

UgnėLOKYTĖ 4(100/25)

#12

BeataGORBAN 3.78(136/36)

#11

TautvilėGRINKEVIČIŪTĖ 3.61(119/33)

#13

JekaterinaKOVALSKAJA 3.56(96/27)

best server(serve ace / sets)

#16

AgnėGAŠTALD 1(1/1)

#5

GvantsaULUMBELASHVILI 0.93(25/27)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 0.91(30/33)

#11

GretaPULKAUNINKAITĖ 0.9(9/10)

#15

MartynaPAUKŠTYTĖ 0.8(24/30)

best bloker(winning blocks / sets)

#12

KotrynaMOTIEJŪNAITĖ 0.81(21/26)

#9

ViktorijaRUŠKYTĖ 0.67(18/27)

#6

GabijaKASPERAVIČIŪTĖ 0.61(20/33)

#14

ViktorijaDUDKINA 0.58(15/26)

#9

IevaANDRULYTĖ 0.56(15/27)

best server(serve ace)

#12

BeataGORBAN 22

best bloker(winning blocks)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#13

JekaterinaKOVALSKAJA 74%(79/107)

#10

DominykaŽIAUKAITĖ 70%(57/81)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 69%(71/103)

#8

OksanaOVČINIKOVA 66%(123/187)

#9

RugilėGRUDZINSKAITĖ 66%(67/102)

attack - excellent %spike point / all spikes

#15

IngridaTAKINAITĖ 52%(55/105)

#14

ViktorijaDUDKINA 52%(42/81)

#11

GretaPULKAUNINKAITĖ 47%(18/38)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
KOVALSKAJA J.
(Alytaus Prekyba-Parama)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
ULUMBELASHVILI G.
(TK Kaunas - ASU)
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
ŽIAUKAITĖ D.
(TK Kaunas - ASU)
  • LIBERO 2  
    DREMO K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SETTER 2  
    HAVRYLENKO A.
    (VDU)
  • MIDDLE B. 3  
    DOLKART K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • MIDDLE B. 4  
    RUŠKYTĖ V.
    (LSU Dextera)
  • OPPOSITE 2  
    GORBAN B.
    (Vilniaus Universitetas)
  • SPIKER 3  
    GRINKEVIČIŪTĖ T.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SPIKER 4  
    KALINAUSKAITĖ I.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)

Standing

I ir II Ratai

  

Points

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

25

TK “Kaunas”-VDU

25

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

21

VILNIAUS Universitetas

16

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

16

LSU Dextera

6

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3

GARGŽDŲ Sporto Centras

2

Standing

I ir II Ratai

TopSport LMTČ I ir II Ratai I ir II Ratai Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

25

10

9

1

27

9

845

650

5

2

2

0

0

1

3.00

1.300

-

TK “Kaunas”-VDU

25

9

8

1

26

4

734

541

7

1

0

1

0

0

6.50

1.357

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

21

10

7

3

23

10

783

634

6

1

0

0

2

1

2.30

1.235

-

VILNIAUS Universitetas

16

10

5

5

18

18

813

788

2

3

0

1

1

3

1.00

1.032

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

16

10

5

5

18

18

758

833

2

3

0

1

1

3

1.00

0.910

-

LSU Dextera

6

8

2

6

8

19

530

615

1

1

0

0

2

4

0.42

0.862

-

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

3

9

1

8

5

25

516

733

0

1

0

0

2

6

0.20

0.704

-

GARGŽDŲ Sporto Centras

2

10

1

9

7

29

659

844

0

0

1

0

4

5

0.24

0.781

-




TopSport LMTČ I ir II Ratai I ir II Ratai Standing Results Breakdown

Results Breakdown

TopSport LMTČ I ir II Ratai

Guest Team

Alytus

Aušrinė

GARGŽDŲ

LSU

Startas

VDU

VTC

VU

Home Team

ALYTAUS "Prekyba-Parama" (Alytus)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava) (Aušrinė)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

1 - 3

GARGŽDŲ Sporto Centras (GARGŽDŲ)

0 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 2

1 - 3

LSU Dextera (LSU)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

ТК "Kaunas" - SM "Startas" (Startas)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

TK “Kaunas”-VDU (VDU)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC (VTC)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 1

VILNIAUS Universitetas (VU)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
KOVALSKAJA J.
(Alytaus Prekyba-Parama)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
ULUMBELASHVILI G.
(TK Kaunas - ASU)
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
ŽIAUKAITĖ D.
(TK Kaunas - ASU)
  • LIBERO 2  
    DREMO K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SETTER 2  
    HAVRYLENKO A.
    (VDU)
  • MIDDLE B. 3  
    DOLKART K.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • MIDDLE B. 4  
    RUŠKYTĖ V.
    (LSU Dextera)
  • OPPOSITE 2  
    GORBAN B.
    (Vilniaus Universitetas)
  • SPIKER 3  
    GRINKEVIČIŪTĖ T.
    (Alytaus Prekyba-Parama)
  • SPIKER 4  
    KALINAUSKAITĖ I.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
KOVALSKAJA J.
(Alytaus Prekyba-Parama)
MIDDLE B. 2  
MOTIEJŪNAITĖ K.
(TK Kaunas - ASU)
SPIKER 1  
GRUDZINSKAITĖ G.
(Jonavos Achema KKSC)

SPIKER 2  
ULUMBELASHVILI G.
(TK Kaunas - ASU)
MIDDLE B. 1  
DUDKINA V.
(TK Kaunas - ASU)
SETTER 1  
ANDRULYTĖ I.
(VTC)
LIBERO 1  
ŽIAUKAITĖ D.
(TK Kaunas - ASU)
LIBERO 2  
DREMO K.
(Alytaus Prekyba-Parama)
SETTER 2  
HAVRYLENKO A.
(VDU)
MIDDLE B. 3  
DOLKART K.
(Alytaus Prekyba-Parama)
SPIKER 3  
GRINKEVIČIŪTĖ T.
(Alytaus Prekyba-Parama)
MIDDLE B. 4  
RUŠKYTĖ V.
(LSU Dextera)
SPIKER 4  
KALINAUSKAITĖ I.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
OPPOSITE 2  
GORBAN B.
(Vilniaus Universitetas)