TOP SPORT Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionatas

Play Off

select
Play Off Play Off Matches

Atkrintamosios

09/03/2019 - 14:00

SC „Dubysa“

09/03/2019 - 14:00

09/03/2019 - 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

BARAUSKIS Darius
KUČINSKAS Dainius

09/03/2019 - 14:00

1 - 3

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

09/03/2019 - 17:00

LEU

09/03/2019 - 17:00

09/03/2019 - 17:00

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

1 - 3

KAUNO "RIO - Startas"

RODIN Sergej
STAROVAITOVAS Nikolajus

09/03/2019 - 17:00

1 - 3

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

KAUNO "RIO - Startas"

10/03/2019 - 14:00

Marijampolės Žaidimų SM

10/03/2019 - 14:00

10/03/2019 - 14:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

GUSEINOV Vusal
PALIULIS Egidijus

10/03/2019 - 14:00

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

10/03/2019 - 16:00

SM "Startas"

10/03/2019 - 16:00

10/03/2019 - 16:00

KAUNO "RIO - Startas"

3 - 2

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

MARCINKUS Nerijus
VYŠNIAUSKAS Tomas

10/03/2019 - 16:00

3 - 2

KAUNO "RIO - Startas"

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"



Pusfinaliai

23/03/2019 - 15:00

Klaipėdos Sporto Rūmai

23/03/2019 - 15:00

23/03/2019 - 15:00

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

3 - 1

KAUNO "RIO - Startas"

STAROVAITOVAS Nikolajus
MARCINKUS Nerijus

23/03/2019 - 15:00

3 - 1

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KAUNO "RIO - Startas"

23/03/2019 - 18:00

Kelmės Sporto Centras

23/03/2019 - 18:00

23/03/2019 - 18:00

KELMĖS "Etovis"

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

GUSEINOV Vusal
RUSELEVIČIUS Vitalijus

23/03/2019 - 18:00

3 - 1

KELMĖS "Etovis"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

24/03/2019 - 14:00

Kelmės Sporto Centras

24/03/2019 - 14:00

24/03/2019 - 14:00

KELMĖS "Etovis"

3 - 0

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

NARVYDAS Steponas
GUSEINOV Vusal

24/03/2019 - 14:00

3 - 0

KELMĖS "Etovis"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

24/03/2019 - 15:00

Klaipėdos Sporto Rūmai

24/03/2019 - 15:00

24/03/2019 - 15:00

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

3 - 0

KAUNO "RIO - Startas"

STAROVAITOVAS Nikolajus
MARCINKUS Nerijus

24/03/2019 - 15:00

3 - 0

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KAUNO "RIO - Startas"

30/03/2019 - 14:00

Marijampolės Žaidimų SM

30/03/2019 - 14:00

30/03/2019 - 14:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

1 - 3

KELMĖS "Etovis"

SIDARAS Artūras
PALIULIS Egidijus

30/03/2019 - 14:00

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KELMĖS "Etovis"

30/03/2019 - 16:00

SM "Startas"

30/03/2019 - 16:00

30/03/2019 - 16:00

KAUNO "RIO - Startas"

0 - 3

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

GARGASAS Audrius
NARVYDAS Steponas

30/03/2019 - 16:00

0 - 3

KAUNO "RIO - Startas"

KLAIPĖDOS "Amber Queen"



Finalai

13/04/2019 - 18:30

Kelmės Profesinio Rengimo Centras

13/04/2019 - 18:30

13/04/2019 - 18:30

KELMĖS "Etovis"

2 - 3

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

RODIN Sergej
GARGASAS Audrius

13/04/2019 - 18:30

2 - 3

KELMĖS "Etovis"

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

14/04/2019 - 18:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

14/04/2019 - 18:30

14/04/2019 - 18:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

2 - 3

KELMĖS "Etovis"

GARGASAS Audrius
RODIN Sergej

14/04/2019 - 18:30

2 - 3

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KELMĖS "Etovis"



Dėl 3 Vietos

13/04/2019 - 13:30

Palangos sporto centras

13/04/2019 - 13:30

13/04/2019 - 13:30

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

1 - 3

KAUNO "RIO - Startas"

GARGASAS Audrius
RODIN Sergej

13/04/2019 - 13:30

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KAUNO "RIO - Startas"

14/04/2019 - 13:30

SM "Startas"

14/04/2019 - 13:30

14/04/2019 - 13:30

KAUNO "RIO - Startas"

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

RODIN Sergej
GARGASAS Audrius

14/04/2019 - 13:30

3 - 1

KAUNO "RIO - Startas"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"