Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionatas

Regular Season

select
Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionato I - Ratas I, II ir III Ratai Matches

I-as Ratas

03/11/2018 14:00

SC „Dubysa“

03/11/2018 14:00

03/11/2018 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

1 - 3

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

NARVYDAS Steponas
KUČINSKAS Dainius

03/11/2018 14:00

1 - 3

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

03/11/2018 14:00

Kelmės Profesinio Rengimo Centras

03/11/2018 14:00

03/11/2018 14:00

KELMĖS "Etovis"

3 - 2

KAUNO "RIO - Startas"

PETROVAS Sergejus
MILIŪNAS Jonas

03/11/2018 14:00

3 - 2

KELMĖS "Etovis"

KAUNO "RIO - Startas"

03/11/2018 17:00

Marijampolės Žaidimų SM

03/11/2018 17:00

03/11/2018 17:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 1

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

SIDARAS Artūras
PALIULIS Egidijus

03/11/2018 17:00

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

04/11/2018 12:00

LEU

04/11/2018 12:00

04/11/2018 12:00

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

0 - 3

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

STAROVAITOVAS Nikolajus
RODIN Sergej

04/11/2018 12:00

0 - 3

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

04/11/2018 13:00

SM "Startas"

04/11/2018 13:00

04/11/2018 13:00

KAUNO "RIO - Startas"

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

NARVYDAS Steponas
STONIS Mindaugas

04/11/2018 13:00

3 - 0

KAUNO "RIO - Startas"

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

10/11/2018 14:00

SC „Dubysa“

10/11/2018 14:00

10/11/2018 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

BARAUSKIS Darius
KUČINSKAS Dainius

10/11/2018 14:00

3 - 1

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

10/11/2018 14:00

Kelmės Profesinio Rengimo Centras

10/11/2018 14:00

10/11/2018 14:00

KELMĖS "Etovis"

3 - 1

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

NARVYDAS Steponas
GUSEINOV Vusal

10/11/2018 14:00

3 - 1

KELMĖS "Etovis"

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

10/11/2018 15:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

10/11/2018 15:30

10/11/2018 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

3 - 0

KAUNO "RIO - Startas"

PETROVAS Sergejus
MILIŪNAS Jonas

10/11/2018 15:30

3 - 0

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KAUNO "RIO - Startas"

11/11/2018 14:00

Kelmės Profesinio Rengimo Centras

11/11/2018 14:00

11/11/2018 14:00

KELMĖS "Etovis"

3 - 1

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

MARCINKUS Nerijus
BARAUSKIS Darius

11/11/2018 14:00

3 - 1

KELMĖS "Etovis"

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

11/11/2018 15:30

LEU

11/11/2018 15:30

11/11/2018 15:30

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

0 - 3

KAUNO "RIO - Startas"

RODIN Sergej
STAROVAITOVAS Nikolajus

11/11/2018 15:30

0 - 3

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

KAUNO "RIO - Startas"

17/11/2018 19:00

Marijampolės Žaidimų SM

17/11/2018 19:00

17/11/2018 19:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

-

KELMĖS "Etovis"


17/11/2018 19:00

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KELMĖS "Etovis"

02/12/2018 13:00

SM "Startas"

02/12/2018 13:00

02/12/2018 13:00

KAUNO "RIO - Startas"

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"


02/12/2018 13:00

-

KAUNO "RIO - Startas"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

02/12/2018 14:00

SC „Dubysa“

02/12/2018 14:00

02/12/2018 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

-

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"


02/12/2018 14:00

-

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

02/12/2018 15:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

02/12/2018 15:30

02/12/2018 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

-

KELMĖS "Etovis"


02/12/2018 15:30

-

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

KELMĖS "Etovis"

08/12/2018 15:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

08/12/2018 15:30

08/12/2018 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"


08/12/2018 15:30

-

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"



II-as Ratas

12/01/2019 15:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

12/01/2019 15:30

12/01/2019 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

-

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SM Dubysa“


12/01/2019 15:30

-

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SM Dubysa“

12/01/2019 16:00

SM "Startas"

12/01/2019 16:00

12/01/2019 16:00

KAUNO "RIO - Startas"

-

KELMĖS "Etovis"


12/01/2019 16:00

-

KAUNO "RIO - Startas"

KELMĖS "Etovis"

12/01/2019 17:00

Vilniaus Kolegijos Sveikatos Priežiūros Fakultetas

12/01/2019 17:00

12/01/2019 17:00

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"


12/01/2019 17:00

-

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

13/01/2019 14:00

Kelmės Profesinio Rengimo Centras

13/01/2019 14:00

13/01/2019 14:00

KELMĖS "Etovis"

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"


13/01/2019 14:00

-

KELMĖS "Etovis"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

13/01/2019 14:00

SC „Dubysa“

13/01/2019 14:00

13/01/2019 14:00

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

-

KAUNO "RIO - Startas"


13/01/2019 14:00

-

ŠIAULIŲ "Elga-Master Idea-SC Dubysa“

KAUNO "RIO - Startas"

13/01/2019 15:30

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

13/01/2019 15:30

13/01/2019 15:30

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

-

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"


13/01/2019 15:30

-

KLAIPĖDOS "Amber Queen"

"VILNIAUS Kolegija/Flamingo Volley"