Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionatas

Regular Season

select
Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato I – Ratas I-as Ratas Matches

I-as Ratas

20/10/2018 12:00

JONAVOS Sporto Arena

20/10/2018 12:00

20/10/2018 12:00

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

1 - 3

TK “Kaunas”-VDU

JAGENTAVIČIUS Regimantas
GUSEINOV Vusal

20/10/2018 12:00

1 - 3

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

TK “Kaunas”-VDU

20/10/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

20/10/2018 16:00

20/10/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

3 - 1

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

STAROVAITOVAS Nikolajus
RODIN Sergej

20/10/2018 16:00

3 - 1

VILNIAUS Universitetas

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

21/10/2018 14:00

JONAVOS Sporto Arena

21/10/2018 14:00

21/10/2018 14:00

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

3 - 0

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

STAROVAITOVAS Nikolajus
GUSEINOV Vusal

21/10/2018 14:00

3 - 0

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

08/11/2018 19:00

ASU

08/11/2018 19:00

08/11/2018 19:00

TK “Kaunas”-VDU

3 - 0

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

GARGASAS Audrius
JAGENTAVIČIUS Regimantas

08/11/2018 19:00

3 - 0

TK “Kaunas”-VDU

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

08/11/2018 20:30

LSU

08/11/2018 20:30

08/11/2018 20:30

LSU Dextera

0 - 3

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

RUSELEVIČIUS Vitalijus
GUSEINOV Vusal

08/11/2018 20:30

0 - 3

LSU Dextera

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

10/11/2018 14:00

AKYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

10/11/2018 14:00

10/11/2018 14:00

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

-

LSU Dextera

SIDARAS Artūras
PALIULIS Egidijus

10/11/2018 14:00

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

LSU Dextera

10/11/2018 15:00

ASU

10/11/2018 15:00

10/11/2018 15:00

TK "Kaunas" - SM "Startas"

3 - 1

GARGŽDŲ Sporto Centras

GARGASAS Audrius
JAGENTAVIČIUS Regimantas

10/11/2018 15:00

3 - 1

TK "Kaunas" - SM "Startas"

GARGŽDŲ Sporto Centras

11/11/2018 12:00

ASU

11/11/2018 12:00

11/11/2018 12:00

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

1 - 3

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

GARGASAS Audrius
STONIS Mindaugas

11/11/2018 12:00

1 - 3

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

11/11/2018 16:00

Klaipėdos r. savivaldybės Sporto Centras

11/11/2018 16:00

11/11/2018 16:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

1 - 3

VILNIAUS Universitetas

GUSEINOV Vusal
KUNDROTAS Eugenijus

11/11/2018 16:00

1 - 3

GARGŽDŲ Sporto Centras

VILNIAUS Universitetas

15/11/2018 20:30

JONAVOS Sporto Arena

15/11/2018 20:30

15/11/2018 20:30

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

-

GARGŽDŲ Sporto Centras

NARVYDAS Steponas
GUSEINOV Vusal

15/11/2018 20:30

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

GARGŽDŲ Sporto Centras

17/11/2018 13:00

SM "Tauras"

17/11/2018 13:00

17/11/2018 13:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

-

GARGŽDŲ Sporto Centras


17/11/2018 13:00

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

GARGŽDŲ Sporto Centras

17/11/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

17/11/2018 16:00

17/11/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

-

LSU Dextera


17/11/2018 16:00

-

VILNIAUS Universitetas

LSU Dextera

17/11/2018 18:00

ASU

17/11/2018 18:00

17/11/2018 18:00

TK “Kaunas”-VDU

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"


17/11/2018 18:00

-

TK “Kaunas”-VDU

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

18/11/2018 12:00

ASU

18/11/2018 12:00

18/11/2018 12:00

TK “Kaunas”-VDU

-

VILNIAUS Universitetas


18/11/2018 12:00

-

TK “Kaunas”-VDU

VILNIAUS Universitetas

18/11/2018 12:30

LSU

18/11/2018 12:30

18/11/2018 12:30

LSU Dextera

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC


18/11/2018 12:30

-

LSU Dextera

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

22/11/2018 20:30

JONAVOS Sporto Arena

22/11/2018 20:30

22/11/2018 20:30

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

-

ТК "Kaunas" - SM "Startas"


22/11/2018 20:30

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

24/11/2018 13:00

SM "Tauras"

24/11/2018 13:00

24/11/2018 13:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

-

TK “Kaunas”-VDU


24/11/2018 13:00

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

TK “Kaunas”-VDU

24/11/2018 16:00

Klaipėdos r. savivaldybės Sporto Centras

24/11/2018 16:00

24/11/2018 16:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

-

LSU Dextera


24/11/2018 16:00

-

GARGŽDŲ Sporto Centras

LSU Dextera

24/11/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

24/11/2018 16:00

24/11/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"


24/11/2018 16:00

-

VILNIAUS Universitetas

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

25/11/2018 12:00

ASU

25/11/2018 12:00

25/11/2018 12:00

TK “Kaunas”-VDU

-

GARGŽDŲ Sporto Centras


25/11/2018 12:00

-

TK “Kaunas”-VDU

GARGŽDŲ Sporto Centras

25/11/2018 13:00

VILNIAUS Universitetas

25/11/2018 13:00

25/11/2018 13:00

VILNIAUS Universitetas

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)


25/11/2018 13:00

-

VILNIAUS Universitetas

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

25/11/2018 14:00

AKYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

25/11/2018 14:00

25/11/2018 14:00

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC


25/11/2018 14:00

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

25/11/2018 15:00

ASU

25/11/2018 15:00

25/11/2018 15:00

TK "Kaunas" - SM "Startas"

-

LSU Dextera


25/11/2018 15:00

-

TK "Kaunas" - SM "Startas"

LSU Dextera

08/12/2018 13:00

SM "Tauras"

08/12/2018 13:00

08/12/2018 13:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

-

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)


08/12/2018 13:00

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

TK "Aušrinė-KKSC" (Jonava)

08/12/2018 16:00

Klaipėdos r. savivaldybės Sporto Centras

08/12/2018 16:00

08/12/2018 16:00

GARGŽDŲ Sporto Centras

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"


08/12/2018 16:00

-

GARGŽDŲ Sporto Centras

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

08/12/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

08/12/2018 16:00

08/12/2018 16:00

VILNIAUS Universitetas

-

ТК "Kaunas" - SM "Startas"


08/12/2018 16:00

-

VILNIAUS Universitetas

ТК "Kaunas" - SM "Startas"

09/12/2018 12:00

AKYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

09/12/2018 12:00

09/12/2018 12:00

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

-

TK "Kaunas" - SM "Startas"


09/12/2018 12:00

-

ALYTAUS "Prekyba-Parama"

TK "Kaunas" - SM "Startas"

13/12/2018 20:30

LSU

13/12/2018 20:30

13/12/2018 20:30

LSU Dextera

-

TK “Kaunas”-VDU


13/12/2018 20:30

-

LSU Dextera

TK “Kaunas”-VDU

Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionato II – Ratas II-as Ratas Matches

No Matches Appointed Yet