TOP SPORT Lietuvos Vyrų Tinklinio Čempionatas 2019/2020

Reguliarusis Čempionatas

select
LVTČ RČ I, II ir III Ratai Matches

I-as Ratas

09/11/2019 - 15:00

Klaipėdos r. savivaldybės Sporto Centras

09/11/2019 - 15:00

09/11/2019 - 15:00

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

3 - 0

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

BARAUSKIS Darius
KUČINSKAS Dainius

09/11/2019 - 15:00

3 - 0

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

09/11/2019 - 16:00

SM "Startas"

09/11/2019 - 16:00

09/11/2019 - 16:00

KAUNO "RIO - Startas"

3 - 1

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

GARGASAS Audrius
RUSELEVIČIUS Vitalijus

09/11/2019 - 16:00

3 - 1

KAUNO "RIO - Startas"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

30/11/2019 - 14:00

SC "Dubysa“

30/11/2019 - 14:00

30/11/2019 - 14:00

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

1 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KUČINSKAS Dainius
BARAUSKIS Darius

30/11/2019 - 14:00

1 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

01/12/2019 - 15:00

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

01/12/2019 - 15:00

01/12/2019 - 15:00

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

3 - 1

KAUNO "RIO - Startas"

BARAUSKIS Darius
MARTEMJANOV Sergej

01/12/2019 - 15:00

3 - 1

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

KAUNO "RIO - Startas"

07/12/2019 - 12:00

Marijampolės Žaidimų SM

07/12/2019 - 12:00

07/12/2019 - 12:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

2 - 3

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

SIDARAS Artūras
PALIULIS Egidijus

07/12/2019 - 12:00

2 - 3

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

11/01/2020 - 17:00

SM "Startas"

11/01/2020 - 17:00

11/01/2020 - 17:00

KAUNO "RIO - Startas"

2 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

GUSEINOV Vusal
STONIS Mindaugas

11/01/2020 - 17:00

2 - 3

KAUNO "RIO - Startas"

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"



II-as Ratas

18/01/2020 - 14:00

SC "Dubysa“

18/01/2020 - 14:00

18/01/2020 - 14:00

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

0 - 3

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

KUČINSKAS Dainius
BARAUSKIS Darius

18/01/2020 - 14:00

0 - 3

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

19/01/2020 - 13:00

Marijampolės Žaidimų SM

19/01/2020 - 13:00

19/01/2020 - 13:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

3 - 2

KAUNO "RIO - Startas"

RODIN Sergej
MARTEMJANOV Sergej

19/01/2020 - 13:00

3 - 2

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KAUNO "RIO - Startas"

24/01/2020 - 20:00

Marijampolės Žaidimų SM

24/01/2020 - 20:00

24/01/2020 - 20:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

-

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

SIDARAS Artūras
PALIULIS Egidijus

24/01/2020 - 20:00

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

25/01/2020 - 16:00

SM "Startas"

25/01/2020 - 16:00

25/01/2020 - 16:00

KAUNO "RIO - Startas"

-

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

GARGASAS Audrius
GUSEINOV Vusal

25/01/2020 - 16:00

-

KAUNO "RIO - Startas"

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

26/01/2020 - 14:00

SC "Dubysa“

26/01/2020 - 14:00

26/01/2020 - 14:00

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

-

KAUNO "RIO - Startas"

RUSELEVIČIUS Vitalijus
STONIS Mindaugas

26/01/2020 - 14:00

-

ŠIAULIŲ "Elga - Master Idea - SC Dubysa"

KAUNO "RIO - Startas"

26/01/2020 - 15:00

Klaipėdos Miesto Sporto Bazių Valdymo Centras

26/01/2020 - 15:00

26/01/2020 - 15:00

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

-

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

GUSEINOV Vusal
MILIŪNAS Jonas

26/01/2020 - 15:00

-

KLAIPĖDOS "Amber - Arlanga"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"



III-as Ratas

No Matches Appointed Yet