2021/2022 Lietuvos Jaunimo Vaikinų U-20 Tinklinio Čempionatas


  • 22/10/2021 - 18:00

    Eišiškių SM_U20

    Palangos SC_U20

    1 - 3

    22/25  17/25  25/19  24/26

  • 23/10/2021 - 10:00

    SM Tauras-2 V_U20

    Palangos SC_U20

    0 - 3

    18/25  13/25  8/25

  • 23/10/2021 - 11:30

    SM Tauras-2 V_U20

    Alytaus SRC_U20

    1 - 3

    14/25  25/17  20/25  15/25

  • 26/10/2021 - 18:00

    SM Tauras-1 V_U20

    Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

    3 - 1

    25/22  25/21  19/25  25/15

  • 29/10/2021 - 17:00

    SC Dubysa V_U20

    Panevėžio SC V_U20

    
22/10/2021 - 18:00

Eišiškių SM_U20

Palangos SC_U20

1 - 3

22/25  17/25  25/19  24/26

23/10/2021 - 10:00

SM Tauras-2 V_U20

Palangos SC_U20

0 - 3

18/25  13/25  8/25

23/10/2021 - 11:30

SM Tauras-2 V_U20

Alytaus SRC_U20

1 - 3

14/25  25/17  20/25  15/25

26/10/2021 - 18:00

SM Tauras-1 V_U20

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

3 - 1

25/22  25/21  19/25  25/15

29/10/2021 - 17:00

SC Dubysa V_U20

Panevėžio SC V_U20

Standing

Kvalifikacija

A divizionas

Finalai

  
Points
No records to display.

B divizionas

Standing

Kvalifikacija

Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Panevėžio SC V_U20

9

3

3

0

9

1

247

147

2

1

0

0

0

0

9.00

1.680

-

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

6

3

2

1

7

3

227

210

2

0

0

0

1

0

2.33

1.081

-

Eišiškių SM_U20

3

3

1

2

3

6

178

210

1

0

0

0

0

2

0.50

0.848

-

SM Tauras-2 V_U20

0

3

0

3

0

9

140

225

0

0

0

0

0

3

0.00

0.622

-




Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Kvalifikacinis turas

Guest Team

Eišiški

Panevėžys

TAU2

Klaipėd

Home Team

Eišiškių SM_U20 (Eišiški)

Panevėžio SC V_U20 (Panevėžys)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

SM Tauras-2 V_U20 (TAU2)

0 - 3

0 - 3

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20 (Klaipėd)

3 - 0

A divizionas

A divizionas A divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

SM Tauras-1 V_U20

3

1

1

0

3

1

94

83

0

1

0

0

0

0

3.00

1.132

-

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

0

1

0

1

1

3

83

94

0

0

0

0

1

0

0.33

0.883

-

SM Startas V_U20

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

SC Dubysa V_U20

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-

Panevėžio SC V_U20

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




A divizionas A divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A divizionas

Guest Team

DUB

Panevėžys

Startas

TAU1

Klaipėd

Home Team

SC Dubysa V_U20 (DUB)

Panevėžio SC V_U20 (Panevėžys)

SM Startas V_U20 (Startas)

SM Tauras-1 V_U20 (TAU1)

3 - 1

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20 (Klaipėd)

Finalai

Finalinis Etapas Finalinis Etapas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Finalinis Etapas Finalinis Etapas Standing Results Breakdown

B divizionas

B divizionas B divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Palangos SC_U20

6

2

2

0

6

1

170

127

1

1

0

0

0

0

6.00

1.339

-

Alytaus SRC_U20

3

1

1

0

3

1

92

74

0

1

0

0

0

0

3.00

1.243

-

Eišiškių SM_U20

0

1

0

1

1

3

88

95

0

0

0

0

1

0

0.33

0.926

-

SM Tauras-2 V_U20

0

2

0

2

1

6

113

167

0

0

0

0

1

1

0.17

0.677

-

Marijampolės SC_U20

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




B divizionas B divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B divizionas

Guest Team

Alytaus

Eišiški

Marijam

Palango

TAU2

Home Team

Alytaus SRC_U20 (Alytaus)

Eišiškių SM_U20 (Eišiški)

1 - 3

Marijampolės SC_U20 (Marijam)

Palangos SC_U20 (Palango)

SM Tauras-2 V_U20 (TAU2)

1 - 3

0 - 3