2021/2022 Lietuvos Jaunių Merginų U-18 Tinklinio Čempionatas

Finalai

select
A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Matches

A diviziono finalas

08/04/2022 - 17:00

SM "Startas"

08/04/2022 - 17:00

08/04/2022 - 17:00

SM "Startas-1 M_U18

3 - 0

SC "Dubysa" M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

08/04/2022 - 17:00

3 - 0

SM "Startas-1 M_U18

SC "Dubysa" M_U18

08/04/2022 - 19:00

SM "Startas"

08/04/2022 - 19:00

08/04/2022 - 19:00

SM "Startas"-2 M_U18

0 - 3

SM"Tauras"-1 M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

08/04/2022 - 19:00

0 - 3

SM "Startas"-2 M_U18

SM"Tauras"-1 M_U18

09/04/2022 - 15:00

SM "Startas"

09/04/2022 - 15:00

09/04/2022 - 15:00

SM "Startas-1 M_U18

3 - 0

SM "Startas"-2 M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

09/04/2022 - 15:00

3 - 0

SM "Startas-1 M_U18

SM "Startas"-2 M_U18

09/04/2022 - 17:00

SM "Startas"

09/04/2022 - 17:00

09/04/2022 - 17:00

SM"Tauras"-1 M_U18

3 - 0

SC "Dubysa" M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

09/04/2022 - 17:00

3 - 0

SM"Tauras"-1 M_U18

SC "Dubysa" M_U18

10/04/2022 - 12:00

SM "Startas"

10/04/2022 - 12:00

10/04/2022 - 12:00

SM "Startas-1 M_U18

3 - 1

SM"Tauras"-1 M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

10/04/2022 - 12:00

3 - 1

SM "Startas-1 M_U18

SM"Tauras"-1 M_U18

10/04/2022 - 14:00

SM "Startas"

10/04/2022 - 14:00

10/04/2022 - 14:00

SM "Startas"-2 M_U18

3 - 1

SC "Dubysa" M_U18

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

10/04/2022 - 14:00

3 - 1

SM "Startas"-2 M_U18

SC "Dubysa" M_U18

B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Matches

B diviziono finalas

08/04/2022 - 17:00

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

08/04/2022 - 17:00

08/04/2022 - 17:00

Eišiškių SM M_U18

1 - 3

Palangos SC M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/04/2022 - 17:00

1 - 3

Eišiškių SM M_U18

Palangos SC M_U18

08/04/2022 - 18:30

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

08/04/2022 - 18:30

08/04/2022 - 18:30

SC "Viesulas" M_U18

3 - 2

SM "Startas"-4 M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

08/04/2022 - 18:30

3 - 2

SC "Viesulas" M_U18

SM "Startas"-4 M_U18

09/04/2022 - 11:00

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

09/04/2022 - 11:00

09/04/2022 - 11:00

Palangos SC M_U18

3 - 1

SM "Startas"-4 M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

09/04/2022 - 11:00

3 - 1

Palangos SC M_U18

SM "Startas"-4 M_U18

09/04/2022 - 12:30

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

09/04/2022 - 12:30

09/04/2022 - 12:30

SC "Viesulas" M_U18

2 - 3

Eišiškių SM M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

09/04/2022 - 12:30

2 - 3

SC "Viesulas" M_U18

Eišiškių SM M_U18

10/04/2022 - 11:00

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

10/04/2022 - 11:00

10/04/2022 - 11:00

Eišiškių SM M_U18

1 - 3

SM "Startas"-4 M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

10/04/2022 - 11:00

1 - 3

Eišiškių SM M_U18

SM "Startas"-4 M_U18

10/04/2022 - 12:30

Klaipėdos Vėtrungės gimnazija

10/04/2022 - 12:30

10/04/2022 - 12:30

SC "Viesulas" M_U18

3 - 0

Palangos SC M_U18

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

10/04/2022 - 12:30

3 - 0

SC "Viesulas" M_U18

Palangos SC M_U18