2021/2022 Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas

Reguliarusis Čempionatas

select
Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Matches

Kvalifikacinis turas

07/10/2021 - 19:30

SM "Tauras"

07/10/2021 - 19:30

07/10/2021 - 19:30

SM "Tauras"-1 M_U20

3 - 0

SM "Tauras"-2 M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

07/10/2021 - 19:30

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

SM "Tauras"-2 M_U20

08/10/2021 - 19:15

SM "Tauras"

08/10/2021 - 19:15

08/10/2021 - 19:15

SC "Dubysa" M_U20

2 - 3

SM "Tauras"-2 M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

08/10/2021 - 19:15

2 - 3

SC "Dubysa" M_U20

SM "Tauras"-2 M_U20

09/10/2021 - 10:00

SM "Tauras"

09/10/2021 - 10:00

09/10/2021 - 10:00

Alytaus SRC M_U20

1 - 3

SC "Dubysa" M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/10/2021 - 10:00

1 - 3

Alytaus SRC M_U20

SC "Dubysa" M_U20

09/10/2021 - 11:30

SM "Tauras"

09/10/2021 - 11:30

09/10/2021 - 11:30

SM "Tauras"-1 M_U20

3 - 0

SC "Dubysa" M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/10/2021 - 11:30

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

09/10/2021 - 13:00

SM "Tauras"

09/10/2021 - 13:00

09/10/2021 - 13:00

SM "Tauras"-1 M_U20

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/10/2021 - 13:00

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

Alytaus SRC M_U20

10/10/2021 - 10:30

SM "Tauras"

10/10/2021 - 10:30

10/10/2021 - 10:30

Alytaus SRC M_U20

3 - 2

SM "Tauras"-2 M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

10/10/2021 - 10:30

3 - 2

Alytaus SRC M_U20

SM "Tauras"-2 M_U20

A divizionas A divizionas Matches

I Ratas

20/10/2021 - 18:15

Jonavos KKSC

20/10/2021 - 18:15

20/10/2021 - 18:15

Jonavos KKSC-1 M_U20

3 - 0

SM "Startas"-2 M_U20

JONAVA Teisėjas
JONAVA Teisėjas

20/10/2021 - 18:15

3 - 0

Jonavos KKSC-1 M_U20

SM "Startas"-2 M_U20

21/10/2021 - 17:00

SM "Startas"

21/10/2021 - 17:00

21/10/2021 - 17:00

SM "Startas"-1 M_U20

3 - 0

SC "Dubysa" M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

21/10/2021 - 17:00

3 - 0

SM "Startas"-1 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

21/10/2021 - 18:30

SM "Startas"

21/10/2021 - 18:30

21/10/2021 - 18:30

SM "Startas"-3 M_U20

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

21/10/2021 - 18:30

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U20

SM "Tauras"-1 M_U20

28/10/2021 - 18:30

SM "Startas"

28/10/2021 - 18:30

28/10/2021 - 18:30

SM "Startas"-3 M_U20

3 - 0

SM "Startas"-2 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

28/10/2021 - 18:30

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U20

SM "Startas"-2 M_U20

29/10/2021 - 17:00

Jonavos KKSC

29/10/2021 - 17:00

29/10/2021 - 17:00

Jonavos KKSC-1 M_U20

3 - 0

SC "Dubysa" M_U20

JONAVA Teisėjas
JONAVA Teisėjas

29/10/2021 - 17:00

3 - 0

Jonavos KKSC-1 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

04/11/2021 - 12:00

SM "Startas"

04/11/2021 - 12:00

04/11/2021 - 12:00

SM "Startas"-1 M_U20

2 - 3

SM "Tauras"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

04/11/2021 - 12:00

2 - 3

SM "Startas"-1 M_U20

SM "Tauras"-1 M_U20

09/11/2021 - 13:00

SM "Tauras"

09/11/2021 - 13:00

09/11/2021 - 13:00

SM "Tauras"-1 M_U20

3 - 1

SC "Dubysa" M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

09/11/2021 - 13:00

3 - 1

SM "Tauras"-1 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

18/11/2021 - 17:30

SM "Startas"

18/11/2021 - 17:30

18/11/2021 - 17:30

SM "Startas"-1 M_U20

3 - 0

SM "Startas"-2 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

18/11/2021 - 17:30

3 - 0

SM "Startas"-1 M_U20

SM "Startas"-2 M_U20

18/11/2021 - 18:30

SM "Startas"

18/11/2021 - 18:30

18/11/2021 - 18:30

SM "Startas"-3 M_U20

3 - 0

Jonavos KKSC M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

18/11/2021 - 18:30

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U20

Jonavos KKSC M_U20

24/11/2021 - 17:00

SM "Startas"

24/11/2021 - 17:00

24/11/2021 - 17:00

SM "Startas"-1 M_U20

3 - 0

Jonavos KKSC M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

24/11/2021 - 17:00

3 - 0

SM "Startas"-1 M_U20

Jonavos KKSC M_U20

10/12/2021 - 17:00

SM "Startas"

10/12/2021 - 17:00

10/12/2021 - 17:00

SM "Startas"-3 M_U20

-

SC "Dubysa" M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

10/12/2021 - 17:00

-

SM "Startas"-3 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

10/12/2021 - 18:30

SM "Startas"

10/12/2021 - 18:30

10/12/2021 - 18:30

SM "Startas"-2 M_U20

-

SM "Tauras"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

10/12/2021 - 18:30

-

SM "Startas"-2 M_U20

SM "Tauras"-1 M_U20

B divizionas B divizionas Matches

I ratas

15/10/2021 - 13:45

Viesulo SC

15/10/2021 - 13:45

15/10/2021 - 13:45

SC "Viesulas" M_U20

3 - 0

Kėdainių SC_20

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

15/10/2021 - 13:45

3 - 0

SC "Viesulas" M_U20

Kėdainių SC_20

17/10/2021 - 12:30

SM "Tauras"

17/10/2021 - 12:30

17/10/2021 - 12:30

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 0

Pagėgių SM M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

17/10/2021 - 12:30

3 - 0

SM "Tauras"-2 M_U20

Pagėgių SM M_U20

22/10/2021 - 17:30

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

22/10/2021 - 17:30

22/10/2021 - 17:30

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

Plungės SRC_20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

22/10/2021 - 17:30

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

Plungės SRC_20

29/10/2021 - 17:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

29/10/2021 - 17:00

29/10/2021 - 17:00

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

SC "Viesulas" M_U20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

29/10/2021 - 17:00

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

SC "Viesulas" M_U20

03/11/2021 - 13:00

Pagėgių svivaldybės MSM

03/11/2021 - 13:00

03/11/2021 - 13:00

Pagėgių SM M_U20

3 - 1

Kėdainių SC_20

PAGEGIAI Teisėjas
PAGEGIAI Teisėjas

03/11/2021 - 13:00

3 - 1

Pagėgių SM M_U20

Kėdainių SC_20

07/11/2021 - 15:30

SM "Tauras"

07/11/2021 - 15:30

07/11/2021 - 15:30

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 1

Plungės SRC_20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

07/11/2021 - 15:30

3 - 1

SM "Tauras"-2 M_U20

Plungės SRC_20

14/11/2021 - 12:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

14/11/2021 - 12:00

14/11/2021 - 12:00

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

Kėdainių SC_20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

14/11/2021 - 12:00

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

Kėdainių SC_20

18/11/2021 - 17:00

Plungės SRC

18/11/2021 - 17:00

18/11/2021 - 17:00

Plungės SRC_20

3 - 0

Pagėgių SM M_U20

PLUNGE Teisejas
PLUNGE Teisejas

18/11/2021 - 17:00

3 - 0

Plungės SRC_20

Pagėgių SM M_U20

21/11/2021 - 15:00

SM "Tauras"

21/11/2021 - 15:00

21/11/2021 - 15:00

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 2

SC "Viesulas" M_U20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

21/11/2021 - 15:00

3 - 2

SM "Tauras"-2 M_U20

SC "Viesulas" M_U20

24/11/2021 - 17:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

24/11/2021 - 17:00

24/11/2021 - 17:00

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

Pagėgių SM M_U20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

24/11/2021 - 17:00

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

Pagėgių SM M_U20

28/11/2021 - 15:30

SM "Tauras"

28/11/2021 - 15:30

28/11/2021 - 15:30

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 0

Kėdainių SC_20

VILNIUS Teisėjas
VILNIUS Teisėjas

28/11/2021 - 15:30

3 - 0

SM "Tauras"-2 M_U20

Kėdainių SC_20

12/12/2021 - 15:00

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

12/12/2021 - 15:00

12/12/2021 - 15:00

SC "Viesulas" M_U20

-

Plungės SRC_20

KLAIPĖDA Teisėjas
KLAIPĖDA Teisėjas

12/12/2021 - 15:00

-

SC "Viesulas" M_U20

Plungės SRC_20

19/12/2021 - 12:45

Kėdainių SC

19/12/2021 - 12:45

19/12/2021 - 12:45

Kėdainių SC_20

-

Plungės SRC_20

Kėdainiai Teisėjas
Kėdainiai Teisėjas

19/12/2021 - 12:45

-

Kėdainių SC_20

Plungės SRC_20