2021/2022 Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas

Finalai

select
A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Matches

A diviziono finalas

25/03/2022 - 16:00

SM "Startas"

25/03/2022 - 16:00

25/03/2022 - 16:00

SM "Startas"-3 M_U20

3 - 0

Jonavos KKSC M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

25/03/2022 - 16:00

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U20

Jonavos KKSC M_U20

25/03/2022 - 18:00

SM "Startas"

25/03/2022 - 18:00

25/03/2022 - 18:00

SM "Startas"-1 M_U20

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

25/03/2022 - 18:00

3 - 0

SM "Startas"-1 M_U20

SM "Tauras"-1 M_U20

26/03/2022 - 12:00

SM "Startas"

26/03/2022 - 12:00

26/03/2022 - 12:00

SM "Startas"-3 M_U20

0 - 3

SM "Startas"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

26/03/2022 - 12:00

0 - 3

SM "Startas"-3 M_U20

SM "Startas"-1 M_U20

26/03/2022 - 14:00

SM "Startas"

26/03/2022 - 14:00

26/03/2022 - 14:00

SM "Tauras"-1 M_U20

3 - 0

Jonavos KKSC M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

26/03/2022 - 14:00

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

Jonavos KKSC M_U20

27/03/2022 - 13:00

SM "Startas"

27/03/2022 - 13:00

27/03/2022 - 13:00

SM "Startas"-3 M_U20

3 - 0

SM "Tauras"-1 M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

27/03/2022 - 13:00

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U20

SM "Tauras"-1 M_U20

27/03/2022 - 15:00

SM "Startas"

27/03/2022 - 15:00

27/03/2022 - 15:00

SM "Startas"-1 M_U20

3 - 1

Jonavos KKSC M_U20

KAUNAS Teisėjas
KAUNAS Teisėjas

27/03/2022 - 15:00

3 - 1

SM "Startas"-1 M_U20

Jonavos KKSC M_U20

B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Matches

B diviziono finalas

25/03/2022 - 17:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

25/03/2022 - 17:00

25/03/2022 - 17:00

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 0

SC "Viesulas" M_U20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

25/03/2022 - 17:00

3 - 0

SM "Tauras"-2 M_U20

SC "Viesulas" M_U20

25/03/2022 - 18:30

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

25/03/2022 - 18:30

25/03/2022 - 18:30

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

Plungės SRC_20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

25/03/2022 - 18:30

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

Plungės SRC_20

26/03/2022 - 11:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

26/03/2022 - 11:00

26/03/2022 - 11:00

SC "Viesulas" M_U20

3 - 0

Plungės SRC_20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

26/03/2022 - 11:00

3 - 0

SC "Viesulas" M_U20

Plungės SRC_20

26/03/2022 - 12:30

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

26/03/2022 - 12:30

26/03/2022 - 12:30

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

SM "Tauras"-2 M_U20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

26/03/2022 - 12:30

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

SM "Tauras"-2 M_U20

27/03/2022 - 11:00

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

27/03/2022 - 11:00

27/03/2022 - 11:00

Alytaus SRC M_U20

3 - 0

SC "Viesulas" M_U20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

27/03/2022 - 11:00

3 - 0

Alytaus SRC M_U20

SC "Viesulas" M_U20

27/03/2022 - 12:30

ALYTAUS Suaugusiųjų ir Jaunimo Mokykla

27/03/2022 - 12:30

27/03/2022 - 12:30

SM "Tauras"-2 M_U20

3 - 2

Plungės SRC_20

ALYTUS Teisėjas
ALYTUS Teisėjas

27/03/2022 - 12:30

3 - 2

SM "Tauras"-2 M_U20

Plungės SRC_20