2021/2022 Lietuvos Jaunimo Vaikinų U-20 Tinklinio Čempionatas

Reguliarusis Čempionatas

Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Panevėžio SC V_U20

9

3

3

0

9

1

247

147

2

1

0

0

0

0

9.00

1.680

-

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

6

3

2

1

7

3

227

210

2

0

0

0

1

0

2.33

1.081

-

Eišiškių SM_U20

3

3

1

2

3

6

178

210

1

0

0

0

0

2

0.50

0.848

-

SM Tauras-2 V_U20

0

3

0

3

0

9

140

225

0

0

0

0

0

3

0.00

0.622

-




Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Kvalifikacinis turas

Guest Team

Eišiški

Panevėžys

TAU2

Klaipėd

Home Team

Eišiškių SM_U20 (Eišiški)

Panevėžio SC V_U20 (Panevėžys)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

SM Tauras-2 V_U20 (TAU2)

0 - 3

0 - 3

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20 (Klaipėd)

3 - 0

A divizionas A divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

SM Tauras-1 V_U20

7

3

2

1

8

5

296

261

0

2

0

1

0

0

1.60

1.134

-

SC Dubysa V_U20

5

2

2

0

6

2

182

145

1

0

1

0

0

0

3.00

1.255

-

Panevėžio SC V_U20

4

3

1

2

6

6

254

260

1

0

0

1

1

0

1.00

0.977

-

SM Startas V_U20

2

2

1

1

3

5

144

176

0

0

1

0

0

1

0.60

0.818

-

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20

0

2

0

2

1

6

135

169

0

0

0

0

1

1

0.17

0.799

-




A divizionas A divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A divizionas

Guest Team

DUB

Panevėžys

Startas

TAU1

Klaipėd

Home Team

SC Dubysa V_U20 (DUB)

3 - 2

3 - 0

Panevėžio SC V_U20 (Panevėžys)

3 - 0

SM Startas V_U20 (Startas)

SM Tauras-1 V_U20 (TAU1)

3 - 1

2 - 3

3 - 1

Klaipėdos SC "Viesulas"_U20 (Klaipėd)

B divizionas B divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Palangos SC_U20

9

4

3

1

9

5

326

279

1

2

0

0

0

1

1.80

1.168

-

Eišiškių SM_U20

6

3

2

1

7

3

238

188

2

0

0

0

1

0

2.33

1.266

-

Marijampolės SC_U20

6

3

2

1

6

3

203

190

2

0

0

0

0

1

2.00

1.068

-

Alytaus SRC_U20

3

3

1

2

4

7

209

245

0

1

0

0

1

1

0.57

0.853

-

SM Tauras-2 V_U20

0

3

0

3

1

9

168

242

0

0

0

0

1

2

0.11

0.694

-




B divizionas B divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B divizionas

Guest Team

Alytaus

Eišiški

Marijam

Palango

TAU2

Home Team

Alytaus SRC_U20 (Alytaus)

1 - 3

Eišiškių SM_U20 (Eišiški)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

Marijampolės SC_U20 (Marijam)

3 - 0

Palangos SC_U20 (Palango)

SM Tauras-2 V_U20 (TAU2)

1 - 3

0 - 3

0 - 3