TOP SPORT Lietuvos Moterų Tinklinio Čempionatas 2021/2022


  • 24/10/2021 - 15:00

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    GARGŽDŲ "Amber Volley"

    3 - 1

    21/25  25/13  25/18  25/23

  • 24/10/2021 - 16:00

    LSU

    VILNIAUS Universitetas

    3 - 0

    25/19  25/22  25/20

  • 30/10/2021 - 16:30

    KSM ''STARTAS''- Viktorija -Svaja

    VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

    
24/10/2021 - 15:00

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

GARGŽDŲ "Amber Volley"

3 - 1

21/25  25/13  25/18  25/23

24/10/2021 - 16:00

LSU

VILNIAUS Universitetas

3 - 0

25/19  25/22  25/20

30/10/2021 - 16:30

KSM ''STARTAS''- Viktorija -Svaja

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

best scorer(points / sets)

#4

LauraSIMANAVIČIŪTĖ 7.33(22/3)

#11

LilijaFIRINOVIČ 5.75(23/4)

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 5(20/4)

best server(serve ace / sets)

#11

LilijaFIRINOVIČ 1.25(5/4)

#9

MeidaŠALKUTĖ 1(3/3)

#9

KamilėZOKAITĖ 1(3/3)

best bloker(winning blocks / sets)

#8

AinėRAUPELYTĖ 1(3/3)

#3

MiglėMURAUSKAITĖ 0.75(3/4)

#11

LilijaFIRINOVIČ 0.75(3/4)

#3

LinaMIKLOVYTĖ 0.67(2/3)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 77%(10/13)

#11

JovitaBUKANTYTĖ 70%(7/10)

#18

GabijaPATKAUSKAITĖ 60%(12/20)

#3

UgnėPALUBINSKAITĖ 60%(9/15)

#17

ViktorijaMIŠEIKYTĖ 50%(5/10)

attack - excellent %spike point / all spikes

#2

GerdaGRUDZINSKAITĖ 63%(17/27)

#11

LilijaFIRINOVIČ 56%(15/27)

#4

Gabija JANUŠAUSKAITĖ 55%(11/20)

#3

LinaMIKLOVYTĖ 54%(7/13)

#9

ArinaPETUCHOVA 54%(7/13)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PETUCHOVA A.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 2  
ŠIGAUSKAITĖ S.
(LSU)
SPIKER 1  
ŠALKUTĖ M.
(VILNIAUS Universitetas)

SPIKER 2  
GRUDZINSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 1  
FIRINOVIČ L.
(GARGŽDŲ "Amber Volley")
SETTER 1  
BANCEVIČIŪTĖ V.
(Gargždų AV)
LIBERO 1  
PATKAUSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • LIBERO 2  
    PALUBINSKAITĖ U.
    (GARGŽDŲ "Amber Volley")
  • SETTER 2  
    KAZAKEVIČIŪTĖ A.
    (VTC)
  • MIDDLE B. 3  
    MURAUSKAITĖ M.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • MIDDLE B. 4  
    MIKLOVYTĖ L.
    (LSU)
  • OPPOSITE 2  
    URBONAVIČIŪTĖ E.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 3  
    BASEVIČIŪTĖ A.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 4  
    PETRAUSKAITĖ A.
    (GARGŽDŲ "Amber Volley")

Standing

I ir II Ratai

Standing

I ir II Ratai

TopSport LMTČ I ir II Ratai I ir II Ratai Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

LSU

3

1

1

0

3

0

75

61

1

0

0

0

0

0

-

1.230

-

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC

3

1

1

0

3

1

96

79

0

1

0

0

0

0

3.00

1.215

-

GARGŽDŲ "Amber Volley"

0

1

0

1

1

3

79

96

0

0

0

0

1

0

0.33

0.823

-

VILNIAUS Universitetas

0

1

0

1

0

3

61

75

0

0

0

0

0

1

0.00

0.813

-

KSM ''STARTAS''- Viktorija -Svaja

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0.00

0.000

-




TopSport LMTČ I ir II Ratai I ir II Ratai Standing Results Breakdown

Results Breakdown

TopSport LMTČ I ir II Ratai

Guest Team

GARGŽDŲ

LSU

KSM ''S

VTC

VU

Home Team

GARGŽDŲ "Amber Volley" (GARGŽDŲ)

LSU (LSU)

3 - 0

KSM ''STARTAS''- Viktorija -Svaja (KSM ''S)

VILNIAUS SM "Tauras" - VTC (VTC)

3 - 1

VILNIAUS Universitetas (VU)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PETUCHOVA A.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 2  
ŠIGAUSKAITĖ S.
(LSU)
SPIKER 1  
ŠALKUTĖ M.
(VILNIAUS Universitetas)

SPIKER 2  
GRUDZINSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 1  
FIRINOVIČ L.
(GARGŽDŲ "Amber Volley")
SETTER 1  
BANCEVIČIŪTĖ V.
(Gargždų AV)
LIBERO 1  
PATKAUSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • LIBERO 2  
    PALUBINSKAITĖ U.
    (GARGŽDŲ "Amber Volley")
  • SETTER 2  
    KAZAKEVIČIŪTĖ A.
    (VTC)
  • MIDDLE B. 3  
    MURAUSKAITĖ M.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • MIDDLE B. 4  
    MIKLOVYTĖ L.
    (LSU)
  • OPPOSITE 2  
    URBONAVIČIŪTĖ E.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 3  
    BASEVIČIŪTĖ A.
    (VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
  • SPIKER 4  
    PETRAUSKAITĖ A.
    (GARGŽDŲ "Amber Volley")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
PETUCHOVA A.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 2  
ŠIGAUSKAITĖ S.
(LSU)
SPIKER 1  
ŠALKUTĖ M.
(VILNIAUS Universitetas)

SPIKER 2  
GRUDZINSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 1  
FIRINOVIČ L.
(GARGŽDŲ "Amber Volley")
SETTER 1  
BANCEVIČIŪTĖ V.
(Gargždų AV)
LIBERO 1  
PATKAUSKAITĖ G.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
LIBERO 2  
PALUBINSKAITĖ U.
(GARGŽDŲ "Amber Volley")
SETTER 2  
KAZAKEVIČIŪTĖ A.
(VTC)
MIDDLE B. 3  
MURAUSKAITĖ M.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
SPIKER 3  
BASEVIČIŪTĖ A.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)
MIDDLE B. 4  
MIKLOVYTĖ L.
(LSU)
SPIKER 4  
PETRAUSKAITĖ A.
(GARGŽDŲ "Amber Volley")
OPPOSITE 2  
URBONAVIČIŪTĖ E.
(VILNIAUS SM "Tauras" - VTC)