2022/2023 Lietuvos Jaunių Merginų U-18 Tinklinio Čempionatas


  • 03/12/2022 - 11:00

    SM "Startas"-2 M_U18

    SM "Startas"-3 M_U18

    3 - 0

    25/19  25/12  25/8

  • 03/12/2022 - 11:00

    Palangos SC M_U18

    Gargždų SC_U18

    0 - 3

    14/25  8/25  18/25

  • 03/12/2022 - 12:30

    Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

    Mažeikių SM M_U18

    3 - 0

    25/3  25/7  25/3

  • 03/12/2022 - 14:00

    Gargždų SC_U18

    Mažeikių SM M_U18

    3 - 0

    25/7  25/1  25/8

  • 03/12/2022 - 15:30

    Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

    Palangos SC M_U18

    3 - 0

    25/14  25/20  25/17

  • 04/12/2022 - 13:00

    Gargždų SC_U18

    Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

    0 - 3

    23/25  15/25  16/25

  • 13/12/2022 - 17:00

    SC "Dubysa" M_U18

    Panevėžio SC M_U18

  • 14/12/2022 - 17:00

    Jonavos SC M_U18

    Alytaus SRC M_U18

    
03/12/2022 - 11:00

SM "Startas"-2 M_U18

SM "Startas"-3 M_U18

3 - 0

25/19  25/12  25/8

03/12/2022 - 11:00

Palangos SC M_U18

Gargždų SC_U18

0 - 3

14/25  8/25  18/25

03/12/2022 - 12:30

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

Mažeikių SM M_U18

3 - 0

25/3  25/7  25/3

03/12/2022 - 14:00

Gargždų SC_U18

Mažeikių SM M_U18

3 - 0

25/7  25/1  25/8

03/12/2022 - 15:30

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

Palangos SC M_U18

3 - 0

25/14  25/20  25/17

04/12/2022 - 13:00

Gargždų SC_U18

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

0 - 3

23/25  15/25  16/25

13/12/2022 - 17:00

SC "Dubysa" M_U18

Panevėžio SC M_U18

14/12/2022 - 17:00

Jonavos SC M_U18

Alytaus SRC M_U18

Standing

A divizionas

  
Points
No records to display.

A divizionas

  
Points
No records to display.

B divizionas

  
Points
No records to display.

B divizionas

  
Points
No records to display.

Standing

A pogrupis

A pogrupis A pogrupis Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18

11

6

4

2

13

8

452

388

3

0

1

0

1

1

1.62

1.165

-

Kelmės SC M_U18

9

3

3

0

9

0

225

94

3

0

0

0

0

0

-

2.394

-

SM "Startas-1 M_U18

9

3

3

0

9

0

225

128

3

0

0

0

0

0

-

1.758

-

Gargždų SC_U18

9

6

3

3

9

10

401

351

2

1

0

0

0

3

0.90

1.142

-

SC "Dubysa" M_U18

6

3

2

1

6

4

217

168

1

1

0

0

0

1

1.50

1.292

-

Panevėžio SC M_U18

4

2

1

1

5

3

176

162

1

0

0

1

0

0

1.67

1.086

-

Eišiškių SM M_U18

3

3

1

2

4

7

203

248

0

1

0

0

1

1

0.57

0.818

-

Palangos SC M_U18

3

5

1

4

4

12

278

339

1

0

0

0

1

3

0.33

0.820

-

Mažeikių SM M_U18

0

5

0

5

0

15

76

375

0

0

0

0

0

5

0.00

0.203

-




A pogrupis A pogrupis Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A pogrupis

Guest Team

Dubysa

Eišiškės

Gargždų

Kelmės

Mažeikiai

Palanga

Panevėž

Startas-1

Viesulas

Home Team

SC "Dubysa" M_U18 (Dubysa)

0 - 3

3 - 0

3 - 1

Eišiškių SM M_U18 (Eišiškės)

Gargždų SC_U18 (Gargždų)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

Kelmės SC M_U18 (Kelmės )

Mažeikių SM M_U18 (Mažeikiai)

0 - 3

0 - 3

Palangos SC M_U18 (Palanga)

0 - 3

0 - 3

Panevėžio SC M_U18 (Panevėž)

3 - 0

2 - 3

SM "Startas-1 M_U18 (Startas-1)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U18 (Viesulas)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

B pogrupis

B pogrupis B pogrupis Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

SM "Startas"-2 M_U18

9

3

3

0

9

0

225

101

3

0

0

0

0

0

-

2.228

-

Jonavos SC M_U18

6

2

2

0

6

0

150

92

2

0

0

0

0

0

-

1.630

-

VMSM "Sostinės Tauras" M_U18

6

2

2

0

6

0

150

97

2

0

0

0

0

0

-

1.546

-

Vilniaus raj. SM M_U18

3

2

1

1

3

3

117

122

1

0

0

0

0

1

1.00

0.959

-

Alytaus SRC M_U18

2

2

1

1

3

5

127

157

0

0

1

0

0

1

0.60

0.809

-

Marijampolės SC M_U18

1

2

0

2

2

6

129

182

0

0

0

1

0

1

0.33

0.709

-

Druskininkų SC M_U18

0

2

0

2

0

6

101

150

0

0

0

0

0

2

0.00

0.673

-

SM "Startas"-3 M_U18

0

3

0

3

0

9

127

225

0

0

0

0

0

3

0.00

0.564

-




B pogrupis B pogrupis Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B pogrupis

Guest Team

Alytus

Druskininkai

Jonava

Marijam

Startas-2

Startas-3

Tauras

Vilniaus raj.

Home Team

Alytaus SRC M_U18 (Alytus)

3 - 2

0 - 3

Druskininkų SC M_U18 (Druskininkai)

0 - 3

Jonavos SC M_U18 (Jonava)

3 - 0

3 - 0

Marijampolės SC M_U18 (Marijam)

SM "Startas"-2 M_U18 (Startas-2)

3 - 0

3 - 0

SM "Startas"-3 M_U18 (Startas-3)

VMSM "Sostinės Tauras" M_U18 (Tauras)

3 - 0

Vilniaus raj. SM M_U18 (Vilniaus raj. )

3 - 0

A divizionas

A divizionas A divizionas Standing



A divizionas A divizionas Standing Results Breakdown

A divizionas

A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Standing



A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Standing Results Breakdown

B divizionas

B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Standing



B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Standing Results Breakdown

B divizionas

B divizionas B divizionas Standing



B divizionas B divizionas Standing Results Breakdown