2022/2023 Lietuvos Jaunimo Merginų U-20 Tinklinio Čempionatas


  • 29/11/2022 - 16:30

    SC "Dubysa" M_U20

    Kelmės SM M_U20

    3 - 2

    25/23  25/21  9/25  10/25  15/10

  • 30/11/2022 - 19:00

    VMSM "Sostinės Tauras" M_U20

    SM "Startas"-2 M_U20

    1 - 3

    25/23  9/25  17/25  20/25

  • 01/12/2022 - 18:30

    SM "Startas"-1 M_U20

    Jonavos SC M_U20

    3 - 0

    25/15  25/20  25/18

  • 02/12/2022 - 16:30

    Jonavos SC M_U20

    VMSM "Sostinės Tauras" M_U20

    3 - 1

    25/16  20/25  25/14  25/20

  • 02/12/2022 - 18:00

    Alytaus SRC M_U20

    Kėdainių SC_20

    3 - 0

    25/21  25/23  26/24

  • 02/12/2022 - 18:00

    Eišiškių SM M_U20

    SM "Startas"-3 M_U20

    0 - 3

    10/25  15/25  10/25

  • 03/12/2022 - 12:00

    Plungės SRC_20

    Pagėgių SM M_U20

    3 - 0

    25/6  25/23  25/8

  • 17:00 
    Final

    SM "Startas"-2 M_U20

    SM "Startas"-1 M_U20

    2 - 3

    19/25  26/24  30/28  17/25  6/15

  • 07/12/2022 - 17:45

    SM "Startas"-3 M_U20

    Alytaus SRC M_U20

  • 08/12/2022 - 17:00

    SM "Startas"-2 M_U20

    SC "Dubysa" M_U20

  • 11/12/2022 - 14:00

    Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20

    Eišiškių SM M_U20

    
29/11/2022 - 16:30

SC "Dubysa" M_U20

Kelmės SM M_U20

3 - 2

25/23  25/21  9/25  10/25  15/10

30/11/2022 - 19:00

VMSM "Sostinės Tauras" M_U20

SM "Startas"-2 M_U20

1 - 3

25/23  9/25  17/25  20/25

01/12/2022 - 18:30

SM "Startas"-1 M_U20

Jonavos SC M_U20

3 - 0

25/15  25/20  25/18

02/12/2022 - 16:30

Jonavos SC M_U20

VMSM "Sostinės Tauras" M_U20

3 - 1

25/16  20/25  25/14  25/20

02/12/2022 - 18:00

Alytaus SRC M_U20

Kėdainių SC_20

3 - 0

25/21  25/23  26/24

02/12/2022 - 18:00

Eišiškių SM M_U20

SM "Startas"-3 M_U20

0 - 3

10/25  15/25  10/25

03/12/2022 - 12:00

Plungės SRC_20

Pagėgių SM M_U20

3 - 0

25/6  25/23  25/8

17:00 
Final

SM "Startas"-2 M_U20

SM "Startas"-1 M_U20

2 - 3

19/25  26/24  30/28  17/25  6/15

07/12/2022 - 17:45

SM "Startas"-3 M_U20

Alytaus SRC M_U20

08/12/2022 - 17:00

SM "Startas"-2 M_U20

SC "Dubysa" M_U20

11/12/2022 - 14:00

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20

Eišiškių SM M_U20

Standing

Kvalifikacija

A Finalas

  
Points
No records to display.

B finalas

  
Points
No records to display.

A divizionas

Standing

Kvalifikacija

Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

Kelmės SM M_U20

8

3

3

0

9

3

281

238

1

1

1

0

0

0

3.00

1.181

-

SC "Dubysa" M_U20

6

3

2

1

7

3

238

215

2

0

0

0

1

0

2.33

1.107

-

SM "Startas"-3 M_U20

4

3

1

2

5

6

243

221

1

0

0

1

0

1

0.83

1.100

-

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20

0

3

0

3

0

9

139

227

0

0

0

0

0

3

0.00

0.612

-




Kvalifikacinis turas Kvalifikacinis turas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

Kvalifikacinis turas

Guest Team

Dubysa

Kelmė

Startas-3

Viesulas

Home Team

SC "Dubysa" M_U20 (Dubysa)

3 - 0

Kelmės SM M_U20 (Kelmė)

3 - 1

3 - 2

SM "Startas"-3 M_U20 (Startas-3)

0 - 3

3 - 0

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20 (Viesulas)

0 - 3

A Finalas

A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Standing



A diviziono finalinis etapas A diviziono finalinis etapas Standing Results Breakdown

B finalas

B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Standing



B diviziono finalinis etapas B diviziono finalinis etapas Standing Results Breakdown

A divizionas

A divizionas A divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

SM "Startas"-1 M_U20

11

4

4

0

12

4

394

311

1

2

1

0

0

0

3.00

1.267

-

SM "Startas"-2 M_U20

10

4

3

1

11

5

381

338

1

2

0

1

0

0

2.20

1.127

-

Jonavos SC M_U20

8

5

3

2

9

9

383

377

1

1

1

0

0

2

1.00

1.016

-

VMSM "Sostinės Tauras" M_U20

6

5

2

3

9

9

383

393

2

0

0

0

3

0

1.00

0.975

-

SC "Dubysa" M_U20

2

4

1

3

4

11

250

350

0

0

1

0

1

2

0.36

0.714

-

Kelmės SM M_U20

2

4

0

4

5

12

353

375

0

0

0

2

1

1

0.42

0.941

-




A divizionas A divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

A divizionas

Guest Team

Dubysa

Jonava

Kelmė

Startas-1

Startas-2

Tauras-1

Home Team

SC "Dubysa" M_U20 (Dubysa)

0 - 3

3 - 2

Jonavos SC M_U20 (Jonava)

3 - 2

3 - 1

Kelmės SM M_U20 (Kelmė)

1 - 3

SM "Startas"-1 M_U20 (Startas-1)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

SM "Startas"-2 M_U20 (Startas-2)

3 - 0

2 - 3

VMSM "Sostinės Tauras" M_U20 (Tauras-1)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

B divizionas

B divizionas B divizionas Standing
TeamRanking PointsMatchesSetsPointsResults BreakdownSet RatioPoint RatioPenalty
  PlayedWonLostWonLostWonLost3-03-13-22-31-30-3   

SM "Startas"-3 M_U20

12

4

4

0

12

1

315

170

3

1

0

0

0

0

12.00

1.853

-

Eišiškių SM M_U20

9

4

3

1

9

3

260

210

3

0

0

0

0

1

3.00

1.238

-

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20

9

4

3

1

10

4

303

254

2

1

0

0

1

0

2.50

1.193

-

Plungės SRC_20

9

5

3

2

9

7

347

305

2

1

0

0

0

2

1.29

1.138

-

Alytaus SRC M_U20

6

4

2

2

7

6

273

282

2

0

0

0

1

1

1.17

0.968

-

Pagėgių SM M_U20

3

6

1

5

3

16

291

464

0

1

0

0

0

5

0.19

0.627

-

Kėdainių SC_20

0

5

0

5

2

15

315

419

0

0

0

0

2

3

0.13

0.752

-




B divizionas B divizionas Standing Results Breakdown

Results Breakdown

B divizionas

Guest Team

Alytus

Eišiškės

Kėdaini

Pagėgiai

Plungės

Startas-3

Viesulas

Home Team

Alytaus SRC M_U20 (Alytus)

3 - 0

3 - 0

Eišiškių SM M_U20 (Eišiškės)

3 - 0

0 - 3

Kėdainių SC_20 (Kėdaini)

0 - 3

0 - 3

Pagėgių SM M_U20 (Pagėgiai)

0 - 3

3 - 1

0 - 3

Plungės SRC_20 (Plungės)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

SM "Startas"-3 M_U20 (Startas-3)

3 - 0

3 - 1

Klaipėdos SC "Viesulas" M_U20 (Viesulas)

3 - 1

3 - 0