2022 LTF Vyrų tinklinio taurės turnyras


  • 21/01/2023 - 14:00

    MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

    KELMĖS "Etovis"

    2 - 3

    24/26  25/16  16/25  25/21  16/18

  • 21/01/2023 - 15:00

    GARGŽDŲ "Amber - Arlanga"

    ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

    2 - 3

    29/27  23/25  19/25  25/21  14/16

  • 28/01/2023 - 13:00

    GARGŽDŲ "Amber - Arlanga"

    MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

  • 28/01/2023 - 16:00

    ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

    KELMĖS "Etovis"

    
21/01/2023 - 14:00

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

KELMĖS "Etovis"

2 - 3

24/26  25/16  16/25  25/21  16/18

21/01/2023 - 15:00

GARGŽDŲ "Amber - Arlanga"

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

2 - 3

29/27  23/25  19/25  25/21  14/16

28/01/2023 - 13:00

GARGŽDŲ "Amber - Arlanga"

MARIJAMPOLĖS "Sūduva"

28/01/2023 - 16:00

ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa"

KELMĖS "Etovis"

best scorer(points / sets)

#4

ArtūrVINCELOVIČ 5.5(22/4)

#16

ArvydasMIŠEIKIS 4.78(43/9)

#8

ArmandasBIELSKUS 4.38(57/13)

#4

GediminasGUNTARSKIS 4.15(54/13)

#5

LaurynasGALDIKAS 3.85(50/13)

best server(serve ace / sets)

#8

ArmandasBIELSKUS 0.54(7/13)

#4

ArtūrVINCELOVIČ 0.5(2/4)

#9

ValentinasLEKAVIČIUS 0.45(5/11)

#7

ErikasMAKARAS 0.33(2/6)

#5

TomasROGAL 0.33(3/9)

best blocker(winning blocks / sets)

#13

AudriusALEKNAVIČIUS 0.89(8/9)

#1

JonasRAKICKAS 0.77(10/13)

#5

TomasROGAL 0.67(6/9)

#11

LinasSTARKUTIS 0.67(6/9)

#13

LinasPETRAVIČIUS 0.56(5/9)

reception - positivity %(perfect reception + reception) / all receptions

#14

ArnasRUMŠEVIČIUS 88%(44/50)

#2

ArtūrasSITNIKAS 80%(37/46)

#7

GilbertasKERPĖ 76%(47/62)

#17

RobertJUCHNEVIČ 74%(14/19)

#9

ValentinasLEKAVIČIUS 74%(42/57)

attack - excellent %spike point / all spikes

#4

ArtūrVINCELOVIČ 68%(19/28)

#1

JonasRAKICKAS 63%(30/48)

#8

ArmandasBIELSKUS 51%(43/85)

#4

GediminasGUNTARSKIS 49%(51/105)

#16

ArvydasMIŠEIKIS 48%(39/82)

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
BIELSKUS A.
(KELMĖS "Etovis")
MIDDLE B. 2  
ALEKNAVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
SPIKER 1  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")

SPIKER 2  
RUMŠEVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
MIDDLE B. 1  
RAKICKAS J.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
SETTER 1  
NAVICKAS M.
(ELGA)
LIBERO 1  
SITNIKAS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
  • LIBERO 2  
    KERPĖ .G.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SETTER 2  
    BARAUSKIS M.
    (AMB)
  • MIDDLE B. 3  
    STARKUTIS L.
    (GARGŽDŲ "Amber - Arlanga")
  • MIDDLE B. 4  
    GRINEVIČIUS M.
    (KELMĖS "Etovis")
  • OPPOSITE 2  
    BOGDANOVIČ J.
    (MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
  • SPIKER 3  
    VINCELOVIČ A.
    (ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
  • SPIKER 4  
    LEKAVIČIUS V.
    (MARIJAMPOLĖS "Sūduva")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
BIELSKUS A.
(KELMĖS "Etovis")
MIDDLE B. 2  
ALEKNAVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
SPIKER 1  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")

SPIKER 2  
RUMŠEVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
MIDDLE B. 1  
RAKICKAS J.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
SETTER 1  
NAVICKAS M.
(ELGA)
LIBERO 1  
SITNIKAS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
  • LIBERO 2  
    KERPĖ .G.
    (KELMĖS "Etovis")
  • SETTER 2  
    BARAUSKIS M.
    (AMB)
  • MIDDLE B. 3  
    STARKUTIS L.
    (GARGŽDŲ "Amber - Arlanga")
  • MIDDLE B. 4  
    GRINEVIČIUS M.
    (KELMĖS "Etovis")
  • OPPOSITE 2  
    BOGDANOVIČ J.
    (MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
  • SPIKER 3  
    VINCELOVIČ A.
    (ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
  • SPIKER 4  
    LEKAVIČIUS V.
    (MARIJAMPOLĖS "Sūduva")

DREAM TEAM

OPPOSITE 1  
BIELSKUS A.
(KELMĖS "Etovis")
MIDDLE B. 2  
ALEKNAVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
SPIKER 1  
ROGAL T.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")

SPIKER 2  
RUMŠEVIČIUS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
MIDDLE B. 1  
RAKICKAS J.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
SETTER 1  
NAVICKAS M.
(ELGA)
LIBERO 1  
SITNIKAS A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
LIBERO 2  
KERPĖ .G.
(KELMĖS "Etovis")
SETTER 2  
BARAUSKIS M.
(AMB)
MIDDLE B. 3  
STARKUTIS L.
(GARGŽDŲ "Amber - Arlanga")
SPIKER 3  
VINCELOVIČ A.
(ŠIAULIŲ "Elga - Grafaitė - SC Dubysa")
MIDDLE B. 4  
GRINEVIČIUS M.
(KELMĖS "Etovis")
SPIKER 4  
LEKAVIČIUS V.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")
OPPOSITE 2  
BOGDANOVIČ J.
(MARIJAMPOLĖS "Sūduva")